„Rozwój usług społecznych na rzecz seniorów w Tarnobrzegu” w ramach priorytetu FEPK.05 Przyjazna Przestrzeń Społeczna z Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia na lata 2021-2027
Miasto Tarnobrzeg
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00409355
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00409355/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-27 09:00
- Lokalizacja
- Tarnobrzeg, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-31f55b86-402f-43c2-af21-cbca47bc64b5
- Identyfikator
- 8672079199
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409355 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
„Rozwój usług społecznych na rzecz seniorów w Tarnobrzegu” w ramach priorytetu FEPK.05 Przyjazna Przestrzeń Społeczna z Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia na lata 2021-2027
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Miasto Tarnobrzeg
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409092
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 32
1.4.2.) Miejscowość: Tarnobrzeg
1.4.3.) Kod pocztowy: 39-400
1.4.4.) Województwo: podkarpackie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@um.tarnobrzeg.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.tarnobrzeg.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-31f55b86-402f-43c2-af21-cbca47bc64b5
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409355
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00254870
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
w ramach priorytetu FEPK.05 Przyjazna Przestrzeń Społeczna z Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia na lata 2021-2027
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
„Rozwój usług społecznych na rzecz seniorów w Tarnobrzegu” w ramach priorytetu FEPK.05 Przyjazna Przestrzeń Społeczna z Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia na lata 2021-2027
Umowa dla części nr 16
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Zadanie nr 16 - Dostawa sprzętu medycznego do Dziennego Domu Seniora+
przy ul. Sandomierskiej 25 w Tarnobrzegu.
3.9.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-26
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
59 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Zaułek Dizajnu Marta Szlapa
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: Regon 380855371
4.3.3.) Ulica: Ul. Gliwicka 218e
4.3.4.) Miejscowość: Katowice
4.3.5.) Kod pocztowy: 40-860
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 12444,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00333382/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-21
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 12444,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |