Wykonanie rozgraniczenia w stosunku do nieruchomości położonych w miejscowości Podwilk.

GMINA JABŁONKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00409412
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00409412/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-08-27 09:16
Lokalizacja
Jabłonka, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-277d6f74-ac62-4f52-b6d2-3d58838b5fbc
Identyfikator
7352856459
Ostatnia aktualizacja
2026-08-27

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi kartograficzne w zakresie obszarów wiejskich

Wykonawcy

1 przyznane

MACIEJ WEISSCzarny Dunajec, PL · lot 0
11 070 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409412 z dnia 2026-08-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie rozgraniczenia w stosunku do nieruchomości położonych w miejscowości Podwilk.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JABŁONKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892222

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. 3 Maja 1

1.5.2.) Miejscowość: Jabłonka

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-480

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.7.) Numer telefonu: 182611100

1.5.8.) Numer faksu: 182652468

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zpubliczne@jablonka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jablonka.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1352775

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie rozgraniczenia w stosunku do nieruchomości położonych w miejscowości Podwilk.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-277d6f74-ac62-4f52-b6d2-3d58838b5fbc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409412

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00071924/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.7 Obsługa geodezyjna Gminy Jabłonka w roku 2026 -

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00372072

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZI.271.1.56.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 10000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.1. Przedmiotem zamówienia jest usługa: „Wykonanie rozgraniczenia w stosunku do nieruchomości położonych w miejscowości Podwilk” zgodnie z SWZ, a także do zrealizowania innych obowiązków określonych SWZ oraz niniejszą umową, obowiązującym przepisami, normami
1.2. Szczegółowy zakres świadczonych usług został określony w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ.
Wykonanie rozgraniczenia w stosunku do nieruchomości położonych w miejscowości:
1.2.1. Podwilk oznaczonej jako działki ewidencyjne nr 7425/3, 7425/4 od nieruchomości oznaczonych jako dz.ewid.nr 7424, 7423, 7425/5, 8649;
1.2.2. Podwilk oznaczonej jako działka ewidencyjna nr 6733/8 od nieruchomości oznaczonych jako dz.ewid.nr 6733/9, 6733/7.
1.3. Nomenklatura wg Wspólnego Słownika Zamówień – Nazwy i Kody CPV:
Przedmiot główny:
71222200-2 – Usługi kartograficzne w zakresie obszarów wiejskich
1.4. Gwarancja
Zamawiający żąda minimum 24 – miesięcznego okresu gwarancji, na wszelkie usterki, wady lub braki w sporządzonych opracowaniach lub dokumentacji (w szczególności pełną treść mapy do celów projektowych w granicach opracowania), ujawnione w okresie gwarancji licząc od dnia podpisania bez uwag protokołu odbioru przedmiotu zamówienia.
1.5. Wykonawca zobowiązany jest do usunięcia wszelkich zgłoszonych przez Zamawiającego usterek, wad i braków w terminie określonym w umowie. Za wszelkie usługi i czynności gwarancyjne, Wykonawcy nie przysługuje dodatkowe wynagrodzenie z tego tytułu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71222200-2 - Usługi kartograficzne w zakresie obszarów wiejskich

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 11070,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 13284,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 11070,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Maciej Weiss USŁUGI GEODEZYJNO KARTOGRAFICZNE

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7351065661

7.3.3) Ulica: ul. Ignacego Mościckiego

7.3.4) Miejscowość: Czarny Dunajec

7.3.5) Kod pocztowy: 34-470

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 11070,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 110 dni

2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi