Zakup sprzętu i aparatury medycznej na potrzeby specjalistycznych poradni ambulatoryjnych funkcjonujących w ramach SP ZOZ w Kościanie - DENSYTOMETR

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Kościanie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00409444
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00409444/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-27 09:25
Lokalizacja
Kościan, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1413ef42-7a22-4cb8-8e1e-c57fd832bca6
Identyfikator
6981578284
Ostatnia aktualizacja
2026-08-27

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia medyczneDensytometry

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409444 z dnia 2026-08-27

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Zakup sprzętu i aparatury medycznej na potrzeby specjalistycznych poradni ambulatoryjnych funkcjonujących w ramach SP ZOZ w Kościanie - DENSYTOMETR

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Kościanie

1.2.) Oddział zamawiającego: SPZOZ w Kościanie

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411051999

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Szpitalna 7

1.4.2.) Miejscowość: Kościan

1.4.3.) Kod pocztowy: 64-000

1.4.4.) Województwo: wielkopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zp.spzozkoscian@post.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://szpital.koscian.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1413ef42-7a22-4cb8-8e1e-c57fd832bca6

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409444

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00131413

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

"Poprawa warunków oraz doposażenie w sprzęt i aparaturę medyczną poradni specjalistycznych SPZOZ w Kościanie” współfinansowanego w ramach: Priorytetu 05 „Fundusze europejskie wspierające społeczną infrastrukturę dla Wielkopolan (EFRR) Działania 05.03 „Infrastruktura ochrony zdrowia” Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027. Nr umowy: FEWP.05.03-IZ.00-0030/24-00

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Zakup sprzętu i aparatury medycznej na potrzeby specjalistycznych poradni ambulatoryjnych funkcjonujących w ramach SP ZOZ w Kościanie - DENSYTOMETR

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i aparatury medycznej na potrzeby specjalistycznych poradni ambulatoryjnych funkcjonujących w ramach SP ZOZ w Kościanie - DENSYTOMETR przy ul. Szpitalnej 7, w ramach projektu pn.: „Poprawa warunków oraz doposażenie w sprzęt i aparaturę medyczną poradni specjalistycznych SPZOZ w Kościanie” współfinansowanego w ramach: Priorytetu 05 „Fundusze europejskie wspierające społeczną infrastrukturę dla Wielkopolan (EFRR) Działania 05.03 „Infrastruktura ochrony zdrowia” Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027. Nr umowy: FEWP.05.03-IZ.00-0030/24-00. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz wymaganych parametrów.

3.9.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

38425800-8 - Densytometry

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-23

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

maksymalnie 150 dni, licząc od dnia następującego po dniu podpisania umowy dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): SYNEKTIK SPÓŁKA AKCYJNA

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5213197880

4.3.3.) Ulica: Józefa Piusa Dziekońskiego 3

4.3.4.) Miejscowość: Warszawa

4.3.5.) Kod pocztowy: 00-728

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 548901,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00168178/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 548901,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe

2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy