„BO 2024 Sensoryczno-ruchowy plac zabaw” - przeprowadzenie remontu istniejącego placu zabaw na terenie Szkoły Podstawowej Nr 45 przy ul. Matki Polki 3A w Gdańsku.

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00213607
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00213607/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-04-30 14:14
Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-700715b8-a880-4dfb-beca-6abda0c26664
Identyfikator
5840203274
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

Wykonawcy

1 przyznane

FB-JELCZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄChwaszczyno, PL · lot 0
229 241,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00213607 z dnia 2025-04-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„BO 2024 Sensoryczno-ruchowy plac zabaw” - przeprowadzenie remontu istniejącego placu zabaw na terenie Szkoły Podstawowej Nr 45 przy ul. Matki Polki 3A w Gdańsku.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000168372

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Żaglowa 11

1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 80-560

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.7.) Numer telefonu: 58 320 51 00

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: drmg@gdansk.gda.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.drmg.gdansk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/drmg_gdansk

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„BO 2024 Sensoryczno-ruchowy plac zabaw” - przeprowadzenie remontu istniejącego placu zabaw na terenie Szkoły Podstawowej Nr 45 przy ul. Matki Polki 3A w Gdańsku.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-700715b8-a880-4dfb-beca-6abda0c26664

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00213607

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00019556/39/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.70 „BO 2024 Sensoryczno-ruchowy plac zabaw” - przeprowadzenie remontu istniejącego placu zabaw na terenie Szkoły Podstawowej Nr 45 przy ul. Matki Polki 3A w Gdańsku.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00154427

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 45/BZP-U.510.40/2025/MS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 208136,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pod nazwą: „B0 2024 Sensoryczno-ruchowy plac zabaw” - przeprowadzenie remontu istniejącego placu zabaw na terenie Szkoły Podstawowej Nr 45 przy ul. Matki Polki 3A w Gdańsku.

2. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje wszystkie prace, czynności i roboty konieczne dla wykonania zadania, w szczególności następujące elementy:

1) rozbiórka wraz z utylizacją urządzeń zabawowych i elementów małej architektury (wraz z fundamentami) oraz nawierzchni (z podbudową);
2) przeniesienie (przestawienie) w obrębie powierzchni zajętej pod zadanie w miejsce wskazane w projekcie budowlanym dwóch urządzeń zabawowych naukowo-muzycznych: ksylofonu i wiru wodnego z tabliczkami informacyjnymi;
3) zakup, dostawa i montaż czterech nowych urządzeń zabawowych;
4) wykonanie nowych nawierzchni;
5) ułożenie nowych obrzeży trawnikowych;
6) naprawienie istniejącego ogrodzenia placu zabaw z montażem nowej furtki, montażem trzech daszków systemowych, naprawą słupów przy furtce wejściowej;
7) oczyszczenie i uporządkowanie terenu po wykonanych robotach budowlanych.

Wykonawca w ramach realizacji przedmiotu zamówienia nie jest zobowiązany do uzyskania pozwolenia na użytkowanie obiektów budowlanych objętych przedmiotem zamówienia , ani do zawiadomienia organu nadzoru budowlanego o zakończeniu budowy.

3. Szczegółowy zakres zamówienia oraz warunki realizacji zostały określone
w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiących załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 229241,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 455100,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 229241,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FB-JELCZ Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5892021817

7.3.3) Ulica: ul. Polna 45

7.3.4) Miejscowość: Chwaszczyno

7.3.5) Kod pocztowy: 80-209

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 229241,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 140 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-04-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane