„Zakup i wymiana windy (dźwigu osobowego) wraz z modernizacją istniejącego szybu windy w budynku WZS w Rzeszowie przy ul. Hetmańskiej 120”
Wojewódzki Zespół Specjalistyczny w Rzeszowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00409475
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00409475/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-27 09:35
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-da8f6aee-581b-47cd-95ad-bf404d6e9b9f
- Identyfikator
- 8132927169
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409475 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Zakup i wymiana windy (dźwigu osobowego) wraz z modernizacją istniejącego szybu windy w budynku WZS w Rzeszowie przy ul. Hetmańskiej 120”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Zespół Specjalistyczny w Rzeszowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690561132
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Warzywna 3
1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 35-310
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@wzsrzeszow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.wzsrzeszow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pcm.ezamawiajacy.pl/pn/pcm/demand/311647/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Zakup i wymiana windy (dźwigu osobowego) wraz z modernizacją istniejącego szybu windy w budynku WZS w Rzeszowie przy ul. Hetmańskiej 120”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-da8f6aee-581b-47cd-95ad-bf404d6e9b9f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409475
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00024310/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Zakup i wymiana windy (dźwigu osobowego) wraz z modernizacją istniejącego szybu windy w budynku WZS w Rzeszowie przy ul. Hetmańskiej 120
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00381574
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TZ-2710/7/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wymiana dźwigu osobowego wraz z robotami towarzyszącymi w budynku Wojewódzkiego Zespołu Specjalistycznego w Rzeszowie, ul. Hetmańskiej 120, 35 – 078 Rzeszów.
1) Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:
a) demontaż istniejącego dźwigu z wywiezieniem zdemontowanego dźwigu, instalacji elektrycznej zasilającej, gruzu, złomu i oleju oraz ich utylizacją,
b) zabezpieczenie przed dostępem osób postronnych otworów drzwiowych powstałych po demontażu drzwi przystankowych obecnego dźwigu,
c) dostawę wraz z montażem w istniejącym szybie, fabrycznie nowej windy osobowej przystosowanej do przewozu osób niepełnosprawnych wykonanie niezbędnych prac elektrycznych i budowlanych, w tym:
- dostosowanie instalacji elektrycznej i teletechnicznej do nowych warunków pracy instalowanego dźwigu,
- dostosowanie instalacji oświetleniowej wraz z osprzętem w szybie,
- wymianę zabezpieczeń elektrycznych windy,
- zaślepienie zbędnych otworów między szybem,
a maszynownią,
- odnowienie powłok malarskich szybu windowego (w tym maszynowni i podszybia),
- wykonanie wszelkich robót towarzyszących: rozbiórkowych, murarskich, tynkarskich, malarskich
w zakresie wykonywanych prac.
2) Wykonawca ma obowiązek uzyskania niezbędnych zgód oraz decyzji UDT zezwalającej na eksploatację. Z wnioskiem do Urzędu Dozoru Technicznego występuje Wykonawca. Koszt przygotowania dokumentacji technicznej obciąża Wykonawcę.
3) Wykonawca ma obowiązek przygotować dźwig i uczestniczyć w corocznych badaniach okresowych przed Inspektorem Urzędu Technicznego.
4) Zapewnienie gwarancji na urządzenia, instalacje i osprzęt oraz na wszystkie wykonane prace wymaga minimalnego okresu gwarancji w wysokości minimum 36 miesięcy, liczonego od dnia podpisania protokołu odbioru końcowego i przekazania windy do eksploatacji. (Okres gwarancji - kryterium oceny ofert).
5) Wykonawca jest zobowiązany posiadać na dzień technicznego odbioru końcowego wymaganą i niezbędną dokumentację powykonawczą (m.in. certyfikaty, atesty, karty techniczne, autoryzacje) która winna zawierać dane techniczne (wielkości).
- specyfikację techniczną oferowanej windy, zawierającą co najmniej parametry techniczne umożliwiające ocenę zgodności
z wymaganiami Zamawiającego;
- dokumenty potwierdzające autoryzację producenta do dostawy
i montażu urządzenia.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa:
1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia
2) Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
- stanowiące załączniki do SWZ i dostępne w oddzielnych plikach.
4.5.3.) Główny kod CPV: 42416100-6 - Windy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45313100-5 - Instalowanie wind
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 329148,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 406000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 329148,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Lubelska Wytwórnia Dźwigów Osobowych „LIFT – SERVICE” S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7120102876
7.3.4) Miejscowość: Lublin
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 329148 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |