Zakup sprzętu i oprogramowania dla Urzędu Miejskiego Trzcianki

Gmina Trzcianka

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00409469
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00409469/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-27 09:33
Lokalizacja
Trzcianka, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f2b27370-dbd9-4bc9-8537-67a0aa9cc0e9
Identyfikator
7632094861
Ostatnia aktualizacja
2026-08-27

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pakiety oprogramowania informatycznegoUsługi dostawy oprogramowaniaRóżny sprzęt komputerowyPakiety oprogramowania i systemy informatyczne

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409469 z dnia 2026-08-27

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Zakup sprzętu i oprogramowania dla Urzędu Miejskiego Trzcianki

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Trzcianka

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791129

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Sikorskiego 7

1.4.2.) Miejscowość: Trzcianka

1.4.3.) Kod pocztowy: 64-980

1.4.4.) Województwo: wielkopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: ratusz@trzcianka.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://trzcianka.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f2b27370-dbd9-4bc9-8537-67a0aa9cc0e9

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409469

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00225563

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Zakup sprzętu i oprogramowania dla Urzędu Miejskiego Trzcianki

Umowa dla części nr 2

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedłużenie licencji
System antywirusowy Bitdefender GravityZone Business Security
- Liczba punktów końcowych: 100
- Okres subskrypcji: 12 miesięcy

3.9.) Główny kod CPV: 48517000-5 - Pakiety oprogramowania informatycznego

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

72268000-1 - Usługi dostawy oprogramowania

30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-29

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

30 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Paweł Owczarzak EUPOL

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7861493189

4.3.3.) Ulica: ul. Palinkiewicza 3

4.3.4.) Miejscowość: Środa Wielkopolska

4.3.5.) Kod pocztowy: 63-000

4.3.6.) Województwo: wielkopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 5544,84 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00353998/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-17

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 5544,84 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy