SZP/APT/10/2024 - Dostawa jednorazowych wyrobów medycznych "1"

ORTOPEDYCZNO-REHABILITACYJNY SZPITAL KLINICZNY IM. WIKTORA DEGI UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00409477
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00409477/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-27 09:36
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f2e125dd-d79e-11ee-a3b5-e25d731b0da9
Identyfikator
7831497917
Ostatnia aktualizacja
2026-08-27

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Materiały medyczne

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409477 z dnia 2026-08-27

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
SZP/APT/10/2024 - Dostawa jednorazowych wyrobów medycznych "1"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: ORTOPEDYCZNO-REHABILITACYJNY SZPITAL KLINICZNY IM. WIKTORA DEGI UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288857

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. 28 Czerwca 1956 r. 135/147

1.4.2.) Miejscowość: Poznań

1.4.3.) Kod pocztowy: 61-545

1.4.4.) Województwo: wielkopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@orsk.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://orsk.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f2e125dd-d79e-11ee-a3b5-e25d731b0da9

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409477

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 127718-2024

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

SZP/APT/10/2024 - Dostawa jednorazowych wyrobów medycznych "1"

Umowa dla części nr 9

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów
medycznych - ostrza.
2. Przedmiot zamówienia dla poszczególnych części zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku do SWZ.

3.9.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-06

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

24 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Zarys International Group Sp. z o.o. Sp. K.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 273295877

4.3.3.) Ulica: ul. Pod Borem 18

4.3.4.) Miejscowość: Zabrze

4.3.5.) Kod pocztowy: 41-808

4.3.6.) Województwo: śląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 48636,56 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 410696-2024

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-06

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 1

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 2 lit. b ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Zmiana nazwy podmiotu prawnego (Wykonawcy), KRS, i adresu siedziby

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Spółka działająca pod firmą Zarys International Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą przy ulicy Ziemska 44, 41-803 Zabrze, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym w Gliwicach, X Wydziału Gospodarczego Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0001213002, posługująca
się nadanym jej Numerem Identyfikacji Podatkowej NIP: 6481997718 oraz numerem REGON: 273295877, zwaną w dalszej treści umowy „Wykonawcą”

5.4.6.) Wartość zmiany: 0

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 46210,77 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Nie

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE

W przypadku dwóch zamówień wystąpiło opóźnienie w dostawie.
2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy