Opracowanie dokumentacji projektowej na przebudowę drogi powiatowej nr P1543 R Markowa – Gać – Przeworsk polegającej na budowie chodnika

Powiatowy Zarząd Dróg w Przeworsku, ul. Słowackiego 17, 37-200 Przeworsk

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00409496
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00409496/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-08-27 09:41
Lokalizacja
Przeworsk, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3ed0aee1-d833-4c6f-8779-148227b87cdc
Identyfikator
7941525690
Ostatnia aktualizacja
2026-08-27

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409496 z dnia 2026-08-27

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej na przebudowę drogi powiatowej nr P1543 R Markowa – Gać – Przeworsk polegającej na budowie chodnika

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Przeworsku, ul. Słowackiego 17, 37-200 Przeworsk

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650903291

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Słowackiego 17

1.4.2.) Miejscowość: Przeworsk

1.4.3.) Kod pocztowy: 37-200

1.4.4.) Województwo: podkarpackie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.4.7.) Numer telefonu: 016 648 97 24

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: pzd_przeworsk@wp.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.powiatprzeworsk.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3ed0aee1-d833-4c6f-8779-148227b87cdc

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409496

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00117525

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Opracowanie dokumentacji projektowej na przebudowę drogi powiatowej nr P1543 R Markowa – Gać – Przeworsk polegającej na budowie chodnika

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

4.1. Przedmiotem zamówienia jest Opracowanie dokumentacji projektowej na przebudowę drogi powiatowej nr P 1543 R Markowa – Gać – Przeworsk polegającej na budowie chodnika, obejmująca:
- przebudowę drogi powiatowej nr P 1543 R Markowa – Gać – Przeworsk polegającej na budowie chodnika w km 4 + 519 – 5 + 149
- przebudowę drogi powiatowej nr P 1543 R Markowa – Gać – Przeworsk polegającej na budowie chodnika w km 6 + 815 – 8 + 144,
- przebudowę drogi powiatowej nr P 1543 R Markowa – Gać – Przeworsk polegającej na budowie chodnika w km 8 + 259 – 8 + 319

 Szczegóły określa załącznik Opis Przedmiotu zamówienia.

 Sposób realizacji:

Zamawiający określa następujące terminy:
- realizacja przedmiotu zamówienia do 8 miesięcy od podpisania umowy pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcą. W tym:
 Opracowanie dwóch koncepcji - 1 miesiąc od podpisania umowy

3.9.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-24

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

8 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ANJO DORADZTWO SP. Z O.O.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7941835858

4.3.3.) Ulica: ul. Mostowa 3

4.3.4.) Miejscowość: Przeworsk

4.3.5.) Kod pocztowy: 37-200

4.3.6.) Województwo: podkarpackie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 76875,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00186337/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-26

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 3

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Wykonawca wystąpił z wnioskiem o wydłużenie terminu zakończenia przedmiotu umowy w związku z przedłużonymi procedurami uzyskania decyzji administracyjnych.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

§ 1
1. Do umowy wprowadza się zmiany:
§ 3 ust. 2 przyjmuje brzmienie:
2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia w terminie do 19 grudnia 2025 roku.
§ 2
Pozostałe zapisy umowy nie ulegają zmianie.

5.4.6.) Wartość zmiany: 0

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 2

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Wykonawca wystąpił z wnioskiem o wydłużenie terminu zakończenia przedmiotu umowy w związku z przedłużonymi procedurami uzyskania decyzji administracyjnych.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

§ 1
1. Do umowy wprowadza się zmiany:
§ 3 ust. 2 przyjmuje brzmienie:
2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia w terminie do 31 marca 2026 roku.
§ 2
Pozostałe zapisy umowy nie ulegają zmianie.

5.4.6.) Wartość zmiany: 0

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 3

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Wykonawca wystąpił z wnioskiem o wydłużenie terminu zakończenia przedmiotu umowy w związku z przedłużonymi procedurami uzyskania decyzji administracyjnych.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

§ 1
1.Do umowy wprowadza się zmiany:
§ 3 ust. 2 przyjmuje brzmienie:
2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia w terminie do 30 czerwca 2026 roku.
§ 2
Pozostałe zapisy umowy nie ulegają zmianie.

5.4.6.) Wartość zmiany: 0

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 76875,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi