„Rozwój usług społecznych na rzecz seniorów w Tarnobrzegu” - Roboty budowlane w Domu Dziennego Pobytu przy ul. Kopernika 3 w Tarnobrzegu.

Miasto Tarnobrzeg

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00409498
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00409498/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-27 09:41
Lokalizacja
Tarnobrzeg, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-906eaeb4-14bb-4a40-9979-ca049a801a88
Identyfikator
8672079199
Ostatnia aktualizacja
2026-08-27

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie kształtowania terenuKładzenie płytekRoboty malarskie

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409498 z dnia 2026-08-27

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
„Rozwój usług społecznych na rzecz seniorów w Tarnobrzegu” - Roboty budowlane w Domu Dziennego Pobytu przy ul. Kopernika 3 w Tarnobrzegu.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Miasto Tarnobrzeg

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409092

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 32

1.4.2.) Miejscowość: Tarnobrzeg

1.4.3.) Kod pocztowy: 39-400

1.4.4.) Województwo: podkarpackie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@um.tarnobrzeg.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.tarnobrzeg.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-906eaeb4-14bb-4a40-9979-ca049a801a88

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409498

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00209568

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

w ramach priorytetu FEPK.05 Przyjazna Przestrzeń Społeczna z Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia na lata 2021-2027

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

„Rozwój usług społecznych na rzecz seniorów w Tarnobrzegu” - Roboty budowlane w Domu Dziennego Pobytu przy ul. Kopernika 3 w Tarnobrzegu.

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Zadanie obejmuje:
1. Remont pięciu łazienek:
Toaleta męska/niepełnosprawnych (Parter i I piętro):
- Demontaż wyposażenia sanitarnego, grzejnika, opraw oświetleniowych, osprzętu elektrycznego
- Wyburzenie ścianki działowej wraz z demontażem drzwi
- Skucie istniejących płytek ściennych, podłogowych
- Montaż systemu wzywania pomocy
- Położenie hydroizolacji w płynie
- Ułożenie płytek ściennych na wysokość min. 2.0 m od poziomu podłogi
- Ułożenie płytek podłogowych
- Malowanie ścian i sufitu farbą akrylową
- Montaż nowego wyposażenia sanitarnego (umywalka, lustro, miska ustępowa - komplet z uchwytami, podajnik na papier toaletowy, szczotka do wc, podajnik na papier ręcznikowy, podajnik na mydło w płynie, suszarka do rąk)
- Montaż nowego grzejnika, nowych opraw LED, osprzętu elektrycznego
Toaleta damska (parter i I piętro):
- Demontaż wyposażenia sanitarnego, grzejnika, opraw oświetleniowych, osprzętu elektrycznego
- Skucie istniejących płytek ściennych, podłogowych
- Położenie hydroizolacji w płynie
- Ułożenie płytek ściennych na wysokość min. 2.0 m od poziomu podłogi
- Ułożenie płytek podłogowych
- Malowanie ścian i sufitu farbą akrylową
- Montaż nowego wyposażenia sanitarnego (umywalka, lustro, miska ustępowa - komplet z uchwytami, podajnik na papier toaletowy, szczotka do wc, podajnik na papier ręcznikowy, podajnik na mydło w płynie, suszarka do rąk)
- Montaż nowego grzejnika, nowych opraw LED, osprzętu elektrycznego
2.Budowę altany wraz z utwardzeniem terenu.
3. Dostawę i montaż grilla betonowego ogrodowego.
4. Dostawę i montaż elementów informacyjnych, oznaczeń na ścianach i poręczy na klatce schodowej,

3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45431000-7 - Kładzenie płytek

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-25

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

92 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): MIWAX Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe Wacław Grela

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: Regon 830210321

4.3.3.) Ulica: ul. B. Śmiałego 2A

4.3.4.) Miejscowość: Tarnobrzeg

4.3.5.) Kod pocztowy: 39-400

4.3.6.) Województwo: podkarpackie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 184411,83 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00259076/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-21

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 184411,83 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane