Zakup dostępu do Systemu Informacji Prawnej

MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00409534
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00409534/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-27 09:49
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-40d57595-7d13-41e0-8609-ad02cfa18892
Identyfikator
5210526030
Ostatnia aktualizacja
2026-08-27

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Systemy informacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

WOLTERS KLUWER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
358 668 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409534 z dnia 2026-08-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup dostępu do Systemu Informacji Prawnej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 012293240

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Stefana Batorego 5

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-591

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: +48477284730

1.5.8.) Numer faksu: +48477287713

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mswia.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/mswia

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia-mswia.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup dostępu do Systemu Informacji Prawnej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-40d57595-7d13-41e0-8609-ad02cfa18892

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409534

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00140588/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.16 Zakup dostępu do systemu informacji prawnej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00340079

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BF-WZP-2374-1-14-DT-TP-SZ/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 291600,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest udzielenie licencji uprawniających do korzystania z systemu informacji prawnej, zawierającego bazy aktów prawnych, orzeczeń, komentarzy oraz innych narzędzi. System jest udostępniany w trybie on-line przez Internet, dla 360 jednoczesnych użytkowników, z czego:
1) 300 równoczesnych dostępów realizowane będzie za pomocą dostępu po wskazanych przez Zamawiającego adresach IP;
2) 60 równoległych imiennych dostępów realizowane będzie za pomocą loginu oraz haseł przekazanych na wskazane przez Zamawiającego adresy e- mail, poprzez panel administracyjny udostępniony Zamawiającemu,
zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia, zwanym dalej „OPZ”, stanowiącym załącznik nr 1 do projektu Umowy, stanowiącego załącznik nr 1 do SWZ.
2. Przedmiot Umowy należy wykonać zgodnie z projektem Umowy, w tym z OPZ oraz ofertą Wykonawcy.
3. Zakres podstawowy przedmiotu Umowy obejmuje udzielenie licencji, o których mowa w ust. 1, w terminie określonym w § 2 ust. 1 projektu Umowy.
4. Zakres przedmiotu Umowy objęty wznowieniem, a także zasady uruchomienia wznowienia, zostały uregulowane w § 3 projektu Umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 48810000-9 - Systemy informacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 358668,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 358668,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 358668,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WOLTERS KLUWER POLSKA Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5830018931

7.3.3) Ulica: Przyokopowa 33

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 01-208

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 358668,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-31
2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy