Przebudowa dróg gminnych nr 107408L od km 0+318,00 do km 0+568,20 oraz nr 124058L od km 0+002,50 do km 0+321,50 w miejscowości Baranów

Gmina Baranów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00409553
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00409553/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-27 09:54
Lokalizacja
Baranów, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7c3eab76-67ce-4d20-a7e1-aecbdd10688e
Identyfikator
7162726989
Ostatnia aktualizacja
2026-08-27

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZwoleń, PL · lot 0
396 184,28 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409553 z dnia 2026-08-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg gminnych nr 107408L od km 0+318,00 do km 0+568,20 oraz nr 124058L od km 0+002,50 do km 0+321,50 w miejscowości Baranów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Baranów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019891

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 14

1.5.2.) Miejscowość: Baranów

1.5.3.) Kod pocztowy: 24-105

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.7.) Numer telefonu: 81 883 40 27

1.5.8.) Numer faksu: 81 883 40 41

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@gminabaranow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.gminabaranow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7c3eab76-67ce-4d20-a7e1-aecbdd10688e

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa dróg gminnych nr 107408L od km 0+318,00 do km 0+568,20 oraz nr 124058L od km 0+002,50 do km 0+321,50 w miejscowości Baranów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7c3eab76-67ce-4d20-a7e1-aecbdd10688e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409553

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00000098/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Przebudowa dróg gminnych nr 107408L od km 0+318,00 do km 0+568,20 oraz nr 124058L od km0+002,50 do km 0+321,50 w miejscowości Baranów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00358516

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SG.271.7.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 436994,97 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Przebudowa dróg gminnych nr 107408L od km 0+318,00 do km 0+568,20 oraz nr 124058L od km 0+002,50 do km 0+321,50 w miejscowości Baranów” o łącznej długości 569 m.
2. Zakres robót obejmuje przebudowę dwóch odcinków dróg gminnych w miejscowości Baranów, w tym:
a) droga gminna nr 107408L (ul. Powstania Styczniowego):
• roboty pomiarowe i przygotowawcze;
• wykonanie wzdłuż jezdni po obu stronach opornika z kruszywa łamanego 0-31,5 mm o grubości 15 cm i szerokości 50 cm na odcinku wzmocnienia nawierzchni od km 0+346,00 do km 0+568,20;
• wykonanie na odcinku od km 0+346,00 do km 0+546,00 wzmocnienia istniejącej nawierzchni z kruszywa poprzez wykonanie:
 warstwy podbudowy wyrównawczej z kruszywa łamanego 0-31,5 mm o średniej grubości 15 cm;
 warstwy wiążącej z betonu asfaltowego AC11W KR1/2 o grubości 4 cm;
 warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego AC11S KR1/2 o grubości 4 cm;
• wykonanie na poszerzonych odcinkach drogi nowej konstrukcji poprzez wykonanie:
 warstwy dolnej podbudowy z kruszywa łamanego 0-63,0 mm o grubości 15 cm;
 warstwy górnej podbudowy z kruszywa łamanego 0-31,5 mm o grubości 10 cm;
 warstwy wiążącej z betonu asfaltowego AC11W KR1/2 o grubości 4 cm;
 warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego AC11S KR1/2 o grubości 4 cm;
• wykonanie wzdłuż krawędzi jezdni asfaltowej poboczy ulepszonych kruszywem łamanym o szerokości 0,75 m;
• wykonanie nowego oznakowania pionowego;
b) droga gminna nr 124058L (ul. Kruka-Heydenreicha):
• roboty przygotowawcze i pomiarowe,
• wykonanie koryta pod warstwy konstrukcyjne jezdni o głębokości 20-25 cm;
• wykonanie na całym odcinku drogi nowej konstrukcji jezdni poprzez wykonanie:
 warstwy dolnej podbudowy z kruszywa łamanego 0-63,0 mm o grubości 15 cm;
 warstwy górnej podbudowy z kruszywa łamanego 0-31,5 mm o grubości 10 cm;
 warstwy wiążącej z betonu asfaltowego AC11W KR1/2 o grubości 4 cm;
 warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego AC11S KR1/2 o grubości 4 cm;
• wykonanie wzdłuż krawędzi jezdni asfaltowej poboczy ulepszonych kruszywem łamanym o szerokości 0,75 m;
• wykonanie nowego oznakowania pionowego,
c) przeprowadzenie wszelkich niezbędnych prób i badań;
d) zagospodarowanie i zasilenie terenu budowy;
e) obsługę geodezyjną zadania, w tym wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej w 3 egz. dla Zamawiającego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 396184,28 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 528613,83 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 396184,28 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 671922286

7.3.3) Ulica: ul. Doktora Perzyny 84 a

7.3.4) Miejscowość: Zwoleń

7.3.5) Kod pocztowy: 26-700

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 396184,28 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane