Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania „Remont i termomodernizacja budynku leśniczówki Baszkowo”.
NADLEŚNICTWO ŻAGAŃ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00409558
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00409558/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-27 09:54
- Lokalizacja
- Żagań, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e14e62cc-7b39-4982-914a-48b83e85b6b5
- Identyfikator
- 9240005881
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409558 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania „Remont i termomodernizacja budynku leśniczówki Baszkowo”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO ŻAGAŃ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970254270
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Żarska 14
1.5.2.) Miejscowość: Żagań
1.5.3.) Kod pocztowy: 68-100
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 68 368 19 50
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: Zagan@zielonagora.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zagan.zielonagora.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e14e62cc-7b39-4982-914a-48b83e85b6b51.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania „Remont i termomodernizacja budynku leśniczówki Baszkowo”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e14e62cc-7b39-4982-914a-48b83e85b6b5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409558
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00183150/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Modernazacja i remont budynku leśniczówki Baszkowo w m. Witoszyn Dolny
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00336228
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: S.270.44.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 583546,70 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie i termomodernizacji budynku leśniczówki Baszkowo, które obejmują m.in.:
1. Prace przygotowawcze,
2. Wykonanie wkładu kominowego spalinowego oraz wentylacyjnych w istniejącym kominie ceglanym,
3. Wymiana stolarki okiennej,
4. Wymiana stolarki drzwiowej wejściowej,
5. Remont stolarki wewnętrznej - drzwi,
6. Skucie, rozbiórkę i wykonanie posadzek,
7. Wykonanie ocieplenia stropu i stropodachu na poddaszu,
8. Wykonanie i uzupełnienie tynków,
9. Wykonanie ocieplenia elewacji wraz z wykończeniem tynkiem sylikonowym i uzupełnieniem obróbek,
10. Naprawę dachu w zakresie przełożenia pokrycia z dachówki oraz wyprowadzenia przewodów kominowych ponad dach,
11. Prace wykończeniowe w zakresie malowania i szpachlowania,
12. Prace wykończeniowe w zakresie okładzin z płytek ceramicznych,
13. remont izolacji termicznej i przeciwwilgociowej ścian piwnicy,
14. Docieplenie stropu nad piwnicą,
15. Prace instalacyjne w zakresie instalacji wod-kan, C.O. w zakresie wymiany kotła C.O., przewodów wod-kan oraz C.O. i grzejników.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w załączniku nr 11 – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), na
który składają się:
(1) Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych;
(2) Formularze ofertowe wraz z przedmiarem;
(3) Projekt Architektoniczno-Budowlany.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45431100-8 - Kładzenie terakoty
45431200-9 - Kładzenie glazury
45442100-8 - Roboty malarskie
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45321000-3 - Izolacja cieplna
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 650128,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 650128,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 650128,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CSB Galasiak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9241726430
7.3.3) Ulica: Waryńskiego 29A
7.3.4) Miejscowość: Żagań
7.3.5) Kod pocztowy: 68-100
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 650128,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 100 dni
| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |