„Remont dróg gminnych na terenie Gminy Kochanowice”
Gmina Kochanowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00409516
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00409516/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-27 09:45
- Lokalizacja
- Kochanowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-df0f3059-ad4a-4046-b16e-26c19b41e1a8
- Identyfikator
- 5751865105
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409516 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
„Remont dróg gminnych na terenie Gminy Kochanowice”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kochanowice
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398445
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Wolności 5
1.4.2.) Miejscowość: Kochanowice
1.4.3.) Kod pocztowy: 42-713
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: m.baginska@kochanowice.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://kochanowice.pl/urzad-gminy/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-df0f3059-ad4a-4046-b16e-26c19b41e1a8
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409516
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00225182
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
„Remont dróg gminnych na terenie Gminy Kochanowice”
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiot zamówienia obejmuje remont dróg gminnych:
ul. Stawowa w Kochcicach (dz. nr 2331/53, obr. Kochcice),
ul. Pogodna oraz skrzyżowanie z ul.Cichą w Kochcicach (dz. nr 1758/1, 381, 3835, obr. Kochcice),
ul. Brzozowa w Kochanowicach (dz. nr 1318, 1769, obr. Kochanowice).
Roboty obejmują frezowanie istniejącej nawierzchni z destruktu bitumicznego i kruszywa, wzmocnienie podbudowy, wbudowanie warstwy kruszywa łamanego 0-31,5 mm o grubości 5 cm po zagęszczeniu, powierzchniowe utrwalenie nawierzchni emulsją asfaltową kationową i grysem, regulację urządzeń infrastruktury podziemnej (studzienki kanalizacyjne, zawory wodociągowe), wykonanie poboczy z kruszywa łamanego o szerokości 0,3 m po obu stronach.
Szerokość jezdni ok. 3,6-5,0 m, spadki poprzeczne daszkowe 2% lub jednostronne, długość odcinków:
- około 210 m (ul. Stawowa),
- około 430 m (ul. Pogodna i skrzyżowanie z ul. Cichą),
- około 450 m (ul. Brzozowa).
2. Szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia jest: dokumentacja techniczna – Załącznik nr 1 do SWZ, Przedmiar robót – Załącznik nr 2 do SWZ, Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych – Załącznik nr 3 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45233131-6 - Roboty budowlane w zakresie dróg krajowych na estakadach
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-02
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
2 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "LARIX" Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5751839378
4.3.3.) Ulica: ul. Klonowa 11
4.3.4.) Miejscowość: Lubliniec
4.3.5.) Kod pocztowy: 42-700
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 194036,19 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00274070/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-06
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
zmiana kierownika budowy
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
zmiana kierownika budowy
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 194036,19 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |