„Przebudowa fragmentu ul. Piaskowej w miejscowości Pawełki”
Gmina Kochanowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00409522
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00409522/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-27 09:47
- Lokalizacja
- Kochanowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-87f9ecdb-069d-4ba3-b47d-6bbe818add75
- Identyfikator
- 5751865105
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409522 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
„Przebudowa fragmentu ul. Piaskowej w miejscowości Pawełki”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kochanowice
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398445
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Wolności 5
1.4.2.) Miejscowość: Kochanowice
1.4.3.) Kod pocztowy: 42-713
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: m.baginska@kochanowice.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://kochanowice.pl/urzad-gminy/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-87f9ecdb-069d-4ba3-b47d-6bbe818add75
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409522
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00261739
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
„Przebudowa fragmentu ul. Piaskowej w miejscowości Pawełki”
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest „Przebudowa fragmentu ul. Piaskowej w miejscowości Pawełki”.
2. Szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia jest: Dokumentacja techniczna – Załącznik nr 1 do SWZ, Przedmiar robót – Załącznik nr 2 do SWZ, Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych – Załącznik nr 3 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-24
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
2 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PUH DOMAX Arkadiusz Mika
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5751383487
4.3.3.) Ulica: ul. Grabińska 8
4.3.4.) Miejscowość: Boronów
4.3.5.) Kod pocztowy: 42-283
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 95744,73 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00311594/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-15
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 95744,73 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |