Wykonanie robót budowlanych - elektrycznych

Zakład Komunalny "PGM"

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00409530
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00409530/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-27 09:48
Lokalizacja
Chorzów, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-48c7f600-edad-4286-a068-52d80388f818
Identyfikator
6270019484
Ostatnia aktualizacja
2026-08-27

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania elektrycznego

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409530 z dnia 2026-08-27

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych - elektrycznych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Zakład Komunalny "PGM"

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271570664

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Bałtycka 8

1.4.2.) Miejscowość: Chorzów

1.4.3.) Kod pocztowy: 41-500

1.4.4.) Województwo: śląskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@pgm-chorzow.eu

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zkpgm.bip.chorzow.eu

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-48c7f600-edad-4286-a068-52d80388f818

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409530

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00197379

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Wykonanie robót budowlanych - elektrycznych

Umowa dla części nr 3

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest remont instalacji elektrycznej w mieszkaniu - ul. Żołnierzy Września 9/4. Szczegółowy zakres zamówienia obejmuje Specyfikacja Warunków Zamówienia (zwana dalej SWZ), a także dokumentacja techniczna - będąca załącznikiem nr 6 do SWZ. Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego zawiera wzór umowy, który stanowi załącznik nr 5 do SWZ.

3.9.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-25

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

28 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): MS BUD Mateusz Siudyka

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 241566491

4.3.3.) Ulica: ul. Szosowa 9

4.3.4.) Miejscowość: Strzyżowice

4.3.5.) Kod pocztowy: 42-575

4.3.6.) Województwo: śląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 22537,31 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00317314/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-27

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 25628,26 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane