Dostawa sprzętu serwerowego dla Starostwa Powiatowego w Końskich.
POWIAT KONECKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00409531
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00409531/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-27 09:48
- Lokalizacja
- Końskie, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-698e232e-3785-484b-9d70-9bbf5ff8a696
- Identyfikator
- 6581955636
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409531 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa sprzętu serwerowego dla Starostwa Powiatowego w Końskich.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: POWIAT KONECKI
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009389
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Stanisława Staszica 2
1.4.2.) Miejscowość: Końskie
1.4.3.) Kod pocztowy: 26-200
1.4.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: karolina.jura@konecki.powiat.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/web/powiat-konecki/zamowienia-publiczne2
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-698e232e-3785-484b-9d70-9bbf5ff8a696
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409531
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00310973
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Wzmocnienie Systemu Cyberbezpieczeństwa w Starostwie Powiatowym w Końskich w ramach konkursu grantowego »Cyberbezpieczny Samorząd
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa sprzętu serwerowego dla Starostwa Powiatowego w Końskich.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu serwerowego dla Starostwa Powiatowego w Końskich w ramach Projektu „Wzmocnienie Systemu Cyberbezpieczeństwa w Starostwie Powiatowym w Końskich w ramach konkursu grantowego »Cyberbezpieczny Samorząd«” na podstawie umowy o powierzenie grantu FERC.02.02-CS.01-001/23/2141/ FERC.02.02-CS.01-001/23/2024 w ramach Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC), Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa.
3.9.) Główny kod CPV: 30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
48820000-2 - Serwery
80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-29
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
30 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ncNETcom Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6572923418
4.3.3.) Ulica: ul. Domaniówka
4.3.4.) Miejscowość: Kielce
4.3.5.) Kod pocztowy: 25-413
4.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 245969,25 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00409453/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-21
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 245969,25 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |