„Remont dachu budynku zlokalizowanego na działce nr 52/2 w miejscowości Chrzanowo”

Gmina Janowiec Wielkopolski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00409551
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00409551/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-27 09:53
Lokalizacja
Janowiec Wielkopolski, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0aa0223a-1941-4559-a7f1-d0e78c0e60fb
Identyfikator
5621713940
Ostatnia aktualizacja
2026-08-27

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneWykonywanie konstrukcji dachowychSpecjalne roboty budowlane inne niż dachoweWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyOchrona odgromowa

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409551 z dnia 2026-08-27

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
„Remont dachu budynku zlokalizowanego na działce nr 52/2 w miejscowości Chrzanowo”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Janowiec Wielkopolski

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092351191

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Gnieźnieńska 3

1.4.2.) Miejscowość: Janowiec Wielkopolski

1.4.3.) Kod pocztowy: 88-430

1.4.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski

1.4.7.) Numer telefonu: 0523023034

1.4.8.) Numer faksu: brak

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@um-janowiecwlkp.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/web/gmina-janowiec-wielkopolski

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0aa0223a-1941-4559-a7f1-d0e78c0e60fb

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409551

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00187720

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

„Remont dachu budynku zlokalizowanego na działce nr 52/2 w miejscowości Chrzanowo”

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1.Przedmiotem inwestycji są roboty budowlane polegające na wymianie pokrycia dachowego z dachówki karpiówki układanej w koronkę na budynku świetlicy wiejskiej w miejscowości Chrzanowo, gmina Janowiec Wielkopolski.
2.ZAKRES RZECZOWY ROBÓT OBEJMUJE M.IN.:
1) Roboty rozbiórkowe;
2) Wymiana elementów więźby dachowej;
3) Naprawa i przemurowanie kominów;
4)Wykonanie pokrycia dachowego;
5) Instalacja odgromowa.
3. Szczegółowy opis realizacji inwestycji opisany jest w dokumentacji projektowej tj. projekcie technicznym, STWOiR. Szczegóły do uzgodnienia z Zamawiającym na etapie realizacji inwestycji.
4. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia Podwykonawcom. Szczegółowy opis zawarty jest w Rozdziale 24 SWZ.
5. Wykonawca, w celu potwierdzenia spełnienia warunków udziału w postępowaniu, może polegać na zdolnościach technicznych lub zawodowych lub sytuacji finansowej lub ekonomicznej podmiotów.
6.Przedmiot zamówienia opisany jest szczegółowo w poniższych dokumentach:
1) Załącznik nr 1 do SWZ - Projekt Techniczny - „Remont dachu budynku zlokalizowanego na działce nr 52/2 w miejscowości Chrzanowo”;
2) Załącznik nr 2 do SWZ - Szczegółowe Specyfikacje Techniczne Odbioru i Wykonania Robót;
3) Załącznik nr 3 do SWZ - Przedmiar robót;
Załączony do dokumentacji projektowej przedmiar robót ma jedynie charakter pomocniczy, podstawowe znaczenie do wyceny i określenia przedmiotu zamówienia ma pozostała dokumentacja projektowa.
6.Zamawiający zobowiązuje się przekazać Wykonawcy teren budowy po 8.06.2026 r. Zostanie sporządzony protokół przekazania placu budowy.

3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych

45262000-1 - Specjalne roboty budowlane inne niż dachowe

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45312310-3 - Ochrona odgromowa

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-18

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

90 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Usługi Dekarskie i Ogólnobudowlane Tomasz Witkowski

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7822010436

4.3.3.) Ulica: Bystra 46

4.3.4.) Miejscowość: Poznań

4.3.5.) Kod pocztowy: 61-366

4.3.6.) Województwo: wielkopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 227550,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00251652/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-17

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 227550,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane