Modernizacja ul. Głównej w Barchnowach

GMINA STAROGARD GDAŃSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00409562
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00409562/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-27 09:55
Lokalizacja
Starogard Gdański, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-25f9e9dd-9ee7-4f85-ab01-4d3a03313bf8
Identyfikator
5922079828
Ostatnia aktualizacja
2026-08-27

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni dróg

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409562 z dnia 2026-08-27

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Modernizacja ul. Głównej w Barchnowach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA STAROGARD GDAŃSKI

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000548643

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. gen. Władysława Sikorskiego 9

1.4.2.) Miejscowość: Starogard Gdański

1.4.3.) Kod pocztowy: 83-200

1.4.4.) Województwo: pomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia_publiczne@ugstarogard.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugstarogard.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-25f9e9dd-9ee7-4f85-ab01-4d3a03313bf8

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409562

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00172542

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Modernizacja ul. Głównej w Barchnowach

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest modernizacja ul. Głównej w Barchnowach (publiczna droga gminna nr 213041G) – odcinek o długości ok. 640 mb i szerokości 5 m. Orientacyjną lokalizację robót przedstawia załącznik graficzny.
Modernizacja drogi będzie polegała na ulepszeniu istniejącej nawierzchni szutrowej poprzez zmianę na nawierzchnię z wielootworowych płyt betonowych typu YOMB, na podsypce piaskowej gr. 5 cm (po zgęszczeniu) oraz na podbudowie z kruszywa gr. 15cm (po zagęszczeniu).

3.9.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-13

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

2 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Roboty ziemne i drogowe Andrzej Tworek

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5921141324

4.3.4.) Miejscowość: Lubichowo

4.3.6.) Województwo: pomorskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 499965,48 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00243062/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-21

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 499965,48 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane