Zakup nowego sprzętu informatycznego i urządzeń bezpieczeństwa, oprogramowania oraz licencji, które zostaną przeznaczone do cyfryzacji Urzędu MiGU Muszyna” – Zakup macierzy dyskowej
Miasto i Gmina Uzdrowiskowa Muszyna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00409592
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00409592/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-27 10:03
- Lokalizacja
- Muszyna, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-13b36005-c2fb-4947-9bed-1b98b1cbacbc
- Identyfikator
- 7343472601
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409592 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup nowego sprzętu informatycznego i urządzeń bezpieczeństwa, oprogramowania oraz licencji, które zostaną przeznaczone do cyfryzacji Urzędu MiGU Muszyna” – Zakup macierzy dyskowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Uzdrowiskowa Muszyna
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893061
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 31
1.5.2.) Miejscowość: Muszyna
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-370
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: 184714009
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@muszyna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.muszyna.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/muszyna1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup nowego sprzętu informatycznego i urządzeń bezpieczeństwa, oprogramowania oraz licencji, które zostaną przeznaczone do cyfryzacji Urzędu MiGU Muszyna” – Zakup macierzy dyskowej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-13b36005-c2fb-4947-9bed-1b98b1cbacbc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409592
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00011820/15/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Zakup nowego sprzętu informatycznego i urządzeń bezpieczeństwa oprogramowania oraz licencji,które zostaną przeznaczone do cyfryzacji Urzędu MiGU Muszyna –Zakup macierzy dyskowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie otrzymało dofinansowanie z Programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC), Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. - Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa. Projekt pn.: „Cyberbezpieczeństwo samorządu Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00359367
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Zp.271.32.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 76380,00
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zadanie pn.: Zakup nowego sprzętu informatycznego i urządzeń bezpieczeństwa, oprogramowania oraz licencji, które zostaną przeznaczone do cyfryzacji Urzędu Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna” - Zakup macierzy dyskowej.
Wykonawca obowiązany jest do osobistego dostarczenia i montażu macierzy dyskowej w wyznaczonej przez Zamawiającego lokalizacjach tj. Urząd MiGU Muszyna ul. Rynek 31, 33-370 Muszyna.
Zamówienie otrzymało dofinansowanie z Programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC), Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. - Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa.
Projekt pn.: „Cyberbezpieczeństwo samorządu Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 5 do SWZ pn.: dokumentacja_przetragowa_ macierz_dyskowa
3.3 Ogólne zobowiązania Wykonawcy:
1) Wykonawca powinien posiadać wiedzę i doświadczenie niezbędne do realizacji przedmiotu zamówienia.
2) Dostarczony przedmiot zamówienia powinien być zgodny z wymaganiami określonymi w Specyfikacji Warunków Zamówienia i załącznikach stanowiących jej integralną część.
3) Wykonawca zobowiązany jest zapewnić takie przygotowanie i opakowanie Towaru, by nie dopuścić do jego uszkodzenia lub pogorszenia jakości w trakcie transportu do miejsca dostawy.
4) Wykonawca dostarcza przedmiot zamówienia Zamawiającemu na swój koszt i ryzyko.
5) Gotowość dostarczenia przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązuje się zgłosić Zamawiającemu na piśmie, mailowo lub telefonicznie, na co najmniej 1 dzień roboczy przed planowanym terminem dostawy.
6) Dostawa zostanie zrealizowana w dniu roboczym w godzinach od 8.00 do 14.00.
7) W ramach umowy Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania usług towarzyszących dostawie Towaru, takich jak transport, załadunek oraz wszelkich innych usług dodatkowych niezbędnych do prawidłowego wykonania umowy.
Informacje dodatkowe:
- Naprawy gwarancyjne wykonywane przez serwis producenta lub autoryzowany serwis producenta.
- W przypadku awarii dysku pozostaje on własnością Zamawiającego.
- Sprzęt musi zostać dostarczony przez Wykonawcę osobiście lub przez osobę do tego wyznaczoną - nie dopuszcza się dostawy kurierem.
- Wykonawca musi być producentem lub autoryzowanym partnerem producenta sprzętu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 89707,59 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 89707,59 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 89707,59 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: OPTIserw Kraków, ul. Królowej Jadwigi 31, 33-300 Nowy Sącz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 492889311
7.3.4) Miejscowość: Nowy Sącz
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 89707,59 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |