Dostawa, instalacja i uruchomienie zamrażarki niskotemperaturowej.

Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 2 PUM w Szczecinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00409593
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00409593/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-27 10:03
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-13a60225-88ef-4a66-a777-2bc5575ec09e
Identyfikator
9551908958
Ostatnia aktualizacja
2026-08-27

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Zamrażarki

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409593 z dnia 2026-08-27

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa, instalacja i uruchomienie zamrażarki niskotemperaturowej.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 2 PUM w Szczecinie

1.2.) Oddział zamawiającego: USK-2

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288900

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Al. Powstańców Wielkopolskich nr 72

1.4.2.) Miejscowość: Szczecin

1.4.3.) Kod pocztowy: 70-111

1.4.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: a.skrzypiec@usk2.szczecin.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.usk2.szczecin.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-13a60225-88ef-4a66-a777-2bc5575ec09e

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409593

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00013616

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

Instrument na rzecz Odbudowy i Zwiększenia Odporności (RRF). Zwiększenie dostępności do nowoczesnego leczenia onkologicznego w USK nr 2 PUM w Szczecinie, poprzez modernizację i zakup aparatury i wyposażenia.

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa, instalacja i uruchomienie zamrażarki niskotemperaturowej.

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja i uruchomienie zamrażarki niskotemperaturowej ,zwanego dalej „sprzętem”.
2. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu „Parametry wymagane” (zał. 2 do SWZ, zwany dalej również jako „FPW”), formularz ten winien bezwzględnie być złożony wraz z formularzem oferty (zał. 1 do SWZ, zwany dalej również jako „FO”).
3. Zamawiający wymaga aby zaoferowany sprzęt stanowił wyrób medyczny – w rozumieniu Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1620 z późn. zm., dalej: „UoWM”), wprowadzony do obrotu i używania na terytorium RP zgodnie z obowiązującymi przepisami.
4. Zamawiający wymaga aby Wykonawca realizując przedmiot umowy działał zgodnie z zasadą „nie czyń poważnej szkody” (DNSH), określoną w art. 17 Rozporządzenia (UE) 2020/852 w tym w szczególności:
• zapewnił, że urządzenia spełniają wymagania w zakresie energooszczędności,
• zapewnił posiadanie wymaganych certyfikatów środowiskowych,
• zapewnił minimalizację emisji i oddziaływań na środowisko,
• odebrał i zagospodarował odpady powstałe w trakcie dostawy, instalacji lub serwisowania zgodnie z hierarchią postępowania z odpadami (zapobieganie, ponowne użycie, recykling, odzysk, unieszkodliwianie),
• transport i instalacja urządzeń zostały przeprowadzone w sposób minimalizujący wpływ na środowisko.
5. Zamawiający na podstawie art. 30 ust. 2 ustawy PZP udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania.
6. Zamawiający w danym postępowaniu nie dopuszcza składania ofert częściowych. Zamówienie składa się z 1 zadania. Postępowanie dotyczy zakupu jednego typu sprzętu.
7. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
8.Zamawiający wymaga realizacji przedmiotu zamówienia, licząc od dnia podpisania umowy - w ciągu maksymalnie 60 dni kalendarzowych, przy czym dzień podpisania umowy nie jest wliczany do terminu realizacji.

3.9.) Główny kod CPV: 39711120-6 - Zamrażarki

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-09

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

60 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): SANLAB J. KACZOREK, M. BIŃCZAK SPÓŁKA JAWNA

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 015477970

4.3.4.) Miejscowość: warszawa

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 114480,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00100808/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-03-13

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 114480,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy