Przygotowanie i przeprowadzenie szkolenia w j. angielskim w obszarze opracowywania ścieżki kariery zawodowej w Polsce "My 2 minutes" w ramach programu NAWA Welcome to Poland - KC-DE-zp.25.145.2026
Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00409599
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00409599/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-27 10:04
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3d7f6e09-80e5-4433-8a49-0cea621554c7
- Identyfikator
- 6750001923
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409599 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Przygotowanie i przeprowadzenie szkolenia w j. angielskim w obszarze opracowywania ścieżki kariery zawodowej w Polsce "My 2 minutes" w ramach programu NAWA Welcome to Poland - KC-DE-zp.25.145.2026
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001577
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Al. Mickiewicza 30
1.4.2.) Miejscowość: Kraków
1.4.3.) Kod pocztowy: 30-059
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@agh.edu.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dzp.agh.edu.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3d7f6e09-80e5-4433-8a49-0cea621554c7
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409599
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00210629
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
NAWA Welcome to Poland "Rozwój potencjału AGH w zakresie kompleksowej obsługi gości zagranicznych oraz efektywnej promocji międzynarodowej.
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Przygotowanie i przeprowadzenie szkolenia w j. angielskim w obszarze opracowywania ścieżki kariery zawodowej w Polsce "My 2 minutes" w ramach programu NAWA Welcome to Poland - KC-DE-zp.25.145.2026
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
I. Przedmiot zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest usługa przygotowania i przeprowadzenia jednego pięciodniowego (8 godzin, w tym 1 przerwa obiadowa 45 min.) szkolenia stacjonarnego „My 2 minutes” dla gości zagranicznych AGH (studentów/doktorantów/kadry akademickiej) w zakresie pomocy w opracowaniu ścieżki kariery zawodowej w Polsce.
2. Celem skierowanego do gości zagranicznych AGH szkolenia jest zdobycie przez nich niezbędnych informacji na temat polskiego rynku pracy i umiejętności świadomego kierowania swoją karierą zawodową
3.9.) Główny kod CPV: 80532000-2 - Usługi szkolenia w dziedzinie zarządzania
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-16
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-06-304.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Ingenium Katarzyna Fijałkowska
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6791793855
4.3.3.) Ulica: Nadbrzeżna 3/5
4.3.4.) Miejscowość: Kraków
4.3.5.) Kod pocztowy: 31-463
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 20000 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00355018/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-26
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 20000 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi |