„Wykonanie rozbiórek budynków i obiektów oraz elementów zagospodarowania terenu kompleksu stadionu Ruch Chorzów przy ul. Cichej 6 w Chorzowie – Etap I”
ADM SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00409616
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00409616/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-27 10:08
- Lokalizacja
- Chorzów, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-06219ec8-f83c-413a-9cf4-8d6b9d92433e
- Identyfikator
- 6272239965
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409616 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
„Wykonanie rozbiórek budynków i obiektów oraz elementów zagospodarowania terenu kompleksu stadionu Ruch Chorzów przy ul. Cichej 6 w Chorzowie – Etap I”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: ADM SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 273723592
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Strzelców Bytomskich 23
1.4.2.) Miejscowość: Chorzów
1.4.3.) Kod pocztowy: 41-500
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@admserwis.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://admserwis.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
spółka prawa handlowego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-06219ec8-f83c-413a-9cf4-8d6b9d92433e
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409616
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00167648
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
„Wykonanie rozbiórek budynków i obiektów oraz elementów zagospodarowania terenu kompleksu stadionu Ruch Chorzów przy ul. Cichej 6 w Chorzowie – Etap I”
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegająca na realizacji ETAPU I robót budowlanych, zgodnie z projektem architektoniczno-budowlanym, w którego zakres wchodzi wykonanie rozbiórek budynków i obiektów oraz elementów zagospodarowania terenu kompleksu stadionu Ruch Chorzów przy ul. Cichej 6 w Chorzowie.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w następujących załącznikach:
2.1. Wzór umowy stanowiący załącznik nr 5 do SWZ,
2.2. Dodatkowe wymogi opisu przedmiotu zamówienia stanowiące załącznik nr 6 do SWZ,
2.3. Dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik nr 7 do SWZ, na którą składa się:
2.3.1. Projekt architektoniczno-budowlany, pt. „Projekt rozbiórek budynków i obiektów oraz elementów zagospodarowania terenu kompleksu stadionu Ruch Chorzów przy ul. Cichej 6 w Chorzowie. Lokalizacja: ul. Cicha 6, Chorzów, działki nr: 5130/134, 5413/131, 5412/131, 5426/131, 5425/131, 5423/137, 4550/131, 4336/135, 4338/138, 4334/138, 4749/134, 5128/134, 5126/138, 5127/138, 5129/134, 4329/138, 5131/134, 5132/134, 4546/131, 4620/131, 5427/131”, stanowiąca załącznik nr 7.1. do SWZ,
2.3.2. Inwentaryzacja, stanowiąca załącznik nr 7.2. do SWZ,
2.3.3. Rysunek informacyjny – etapowanie, stanowiący załącznik nr 7.3. do SWZ,
2.4. Specyfikacja technicznego wykonania i odbioru robót budowlanych, stanowiąca załącznik nr 8 do SWZ,
2.5. Przedmiar robót budowlanych, stanowiący załącznik nr 9 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-28
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
6 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Developer i Recykling Sp. zo.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276980869
4.3.3.) Ulica: Młodego Gónika 2D
4.3.4.) Miejscowość: Zabrze
4.3.5.) Kod pocztowy: 41-808
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 999760,60 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00367640/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-01-28
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wystąpienie robót niewykonanych (zaniechanych) szczegółowo określonych w kosztorysie robót niewykonanych (zaniechanych) z dnia 12 grudnia 2025 r.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmniejszenie wynagrodzenia Wykonawcy.
a) paragraf 13 ust 1 Umowy otrzymuje nowe, następujące brzmienie:
„1. Za należyte wykonanie całości przedmiotu umowy Wykonawca otrzyma wynagrodzenie ryczałtowe w wysokości
795.218,01 zł netto (słownie: siedemset dziewięćdziesiąt pięć tysięcy dwieście osiemnaście złotych jeden grosz).
b) paragraf S 13 ust. 3 Umowy otrzymuje nowe następujące brzmienie:
„3. Wynagrodzenie netto wskazane w ust. 1 powyżej zostanie powiększone o podatek VAT co daje łączną kwotę:
978.112,15 złotych brutto (słownie: dziewięćset siedemdziesiąt osiem tysięcy sto dwanaście złotych piętnaście groszy)wynagrodzenie w kwocie brutto określane jest mianem dalej określone jako „Wynagrodzenie”.
5.4.6.) Wartość zmiany: 17595,00
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 978112,15 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |