Budowa żłobka gminnego w Chlewiskach
Gmina Chlewiska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00409624
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00409624/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-27 10:10
- Lokalizacja
- Chlewiska, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-faa8f0f2-b5fb-49ef-8843-d0dc335d6d5c
- Identyfikator
- 7991966835
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409624 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa żłobka gminnego w Chlewiskach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Chlewiska
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223557
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Czachowskiego 49
1.4.2.) Miejscowość: Chlewiska
1.4.3.) Kod pocztowy: 26-510
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@chlewiska.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.chlewiska.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-faa8f0f2-b5fb-49ef-8843-d0dc335d6d5c
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409624
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00309919
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Program rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 Aktywny Maluch 2022-2029
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Budowa żłobka gminnego w Chlewiskach
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1.Przedmiotem inwestycji jest budowa żłobka gminnego oraz zbiornika naziemnego na gaz płynny o pojemności 4850l wraz z przyłączem oraz budowa wewnętrznej instalacji gazowej w ramach zadania „Budowa żłobka gminnego w Chlewiskach”.
2. Przedmiotowe zamówienie należy wykonać i oszacować na podstawie załącznika nr 1 do SWZ przedmiary i załącznika nr 1a cz. I i cz. II do SWZ projekty i uzgodnienia.
3. Zamawiający wymaga tablicy rozdzielczej elektrycznej celem rozliczenia energii elektrycznej zużytej w ramach prac.
Wskazanie typów projektowanych urządzeń, znaków towarowych i nazw producenckich i rodzajów technologii w dokumentacji projektowej, kosztorysowej oraz specyfikacji technicznej ma na celu określenie parametrów spełniających założenia techniczne projektu. Oferta wykonawcy może być oparta o projektowane typy lub typy równoważne pod względem parametrów technicznych dopuszczone do stosowania w budownictwie.
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
44621110-3 - Grzejniki centralnego ogrzewania
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45321000-3 - Izolacja cieplna
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45331110-0 - Instalowanie kotłów
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45262520-2 - Roboty murowe
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45231221-0 - Roboty budowlane w zakresie gazowych sieci zasilających
45231222-7 - Roboty w zakresie zbiorników gazu
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45214000-0 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych z edukacją i badaniami
45214100-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy przedszkolnych obiektów budowlanych
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych
45261320-3 - Kładzenie rynien
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4 - Tynkowanie
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-03
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
10 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Z.U.B TERMO-BUD ŁUKASZ KŁAK
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7991815881
4.3.4.) Miejscowość: NINKÓW 178
4.3.5.) Kod pocztowy: 26-422
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 2158650,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00424548/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-13
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
W związku z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, wykonawca zawnioskował o jedną płatność końcową, zamiast dwóch częściowych
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zamówienie zachowało swój pierwotny charakter, zmieniono jedynie płatności na jedną końcową.
5.4.6.) Wartość zmiany: 0,00
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 2158650,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |