" Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych na potrzeby Szkoły Podstawowej nr 86 im. prof. Jerzego Sampa w Gdańsku"
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 86 W GDAŃSKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00409630
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00409630/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-27 10:12
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-58ee5dd5-20ae-4b97-815f-eb2061c1a32d
- Identyfikator
- 5832568653
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409630 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
" Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych na potrzeby Szkoły Podstawowej nr 86 im. prof. Jerzego Sampa w Gdańsku"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 86 W GDAŃSKU
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192955129
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Wielkopolska 20
1.4.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.4.3.) Kod pocztowy: 80-180
1.4.4.) Województwo: pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.4.7.) Numer telefonu: 58 309 93 08
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@sp86.edu.gdansk.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://sp86.edu.gdansk.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-58ee5dd5-20ae-4b97-815f-eb2061c1a32d
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409630
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00271295
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
" Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych na potrzeby Szkoły Podstawowej nr 86 im. prof. Jerzego Sampa w Gdańsku"
Umowa dla części nr 2
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów żywnościowych na rzecz Zamawiającego – Szkoły Podstawowej Nr 86 w Gdańsku (odpowiednio w ramach danych części zamówienia), do punktu (miejsca dostawy) przy ul. Wielkopolskiej 20, 80-180 Gdańsk. Wykonawca dostarczy produkty do magazynu (pomieszczenia) w szkole na poziomie: parter (części: 2,4,5) i poziom -1 (części: 1,3). Poziom -1 znajduję się przy głównym wejściu do budynku, magazyn na parterze znajduje się z tyłu budynku (wjazd: brama główna).
3.9.) Główny kod CPV: 15896000-5 - Produkty głęboko mrożone
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-20
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2025-09-01 do 2026-07-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Bruno Tassi Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5272359947
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa o/Gdańsk
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 107714,35 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00389646/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 107276,07 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |