Utworzenie oraz modernizacja cyfrowych baz danych: EGiB, BDOT500, GESUT dla potrzeb realizacji projektu „e-Geodezja II - uzupełnienie cyfrowego zasobu geodezyjnego woj. lub.” – etap II

Powiat Lubelski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00409632
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00409632/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-08-27 10:13
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a9af43ef-054c-4f96-a3b8-884352421511
Identyfikator
7122807434
Ostatnia aktualizacja
2026-08-27

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi gromadzenia oraz scalania danych

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409632 z dnia 2026-08-27

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Utworzenie oraz modernizacja cyfrowych baz danych: EGiB, BDOT500, GESUT dla potrzeb realizacji projektu „e-Geodezja II - uzupełnienie cyfrowego zasobu geodezyjnego woj. lub.” – etap II

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Powiat Lubelski

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019508

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Spokojna 9

1.4.2.) Miejscowość: Lublin

1.4.3.) Kod pocztowy: 20-072

1.4.4.) Województwo: lubelskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiat.lublin.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.lublin.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a9af43ef-054c-4f96-a3b8-884352421511

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409632

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: Dz.U. S: 169/2024

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt „e-Geodezja II - uzupełnienie cyfrowego zasobu geodezyjnego województwa lubelskiego” jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021 — 2027, Działanie 2.1 Cyfrowe Lubelskie. Nr Projektu: FELU.02.01-IZ.00-0035/23.

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Utworzenie oraz modernizacja cyfrowych baz danych: EGiB, BDOT500, GESUT dla potrzeb realizacji projektu „e-Geodezja II - uzupełnienie cyfrowego zasobu geodezyjnego woj. lub.” – etap II

Umowa dla części nr 19

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Utworzenie oraz modernizacja cyfrowych baz danych: EGiB, BDOT500, GESUT dla potrzeb realizacji projektu „e-Geodezja
II - uzupełnienie cyfrowego zasobu geodezyjnego województwa lubelskiego” – etap II, cz. 60

3.9.) Główny kod CPV: 72314000-9 - Usługi gromadzenia oraz scalania danych

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-27

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

270 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): GEO4EVER Spółka z o. o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9462732707

4.3.3.) Ulica: ul. Bohdana Dobrzańskiego 3

4.3.4.) Miejscowość: Lublin,

4.3.5.) Kod pocztowy: 20-262

4.3.6.) Województwo: lubelskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 128697,36 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: Dz.U. S: OJ S 233/2025

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-24

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 128697,36 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE

Ogłoszenie o wykonaniu umowy dotyczy części 60 postępowania Etap II.
Powiat Lubelski reprezentowany przez Zarząd Powiatu w Lublinie ul. Spokojna 9, 20–074 Lublin, działał na podstawie art. 38 ust. 1 ustawy Pzp, w imieniu i na rzecz Powiatu Kraśnickiego, Al. Niepodległości 20, 23-204 Kraśnik
2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Usługi