Remont ulicy Powstańców Śląskich w Żędowicach Zadanie 1 – Remont ulicy Powstańców Śląskich w Żędowicach Zadanie 2 – Remont skrzyżowania odcinka drogi 1803 O w m. Żędowice ul. Powstańców Śląskich.
Gmina Zawadzkie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00409641
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00409641/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-27 10:15
- Lokalizacja
- Zawadzkie, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f62f4bf9-255a-42af-a291-ddd0a9bd11f4
- Identyfikator
- 7561860761
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409641 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remont ulicy Powstańców Śląskich w Żędowicach
Zadanie 1 – Remont ulicy Powstańców Śląskich w Żędowicach
Zadanie 2 – Remont skrzyżowania odcinka drogi 1803 O w m. Żędowice ul. Powstańców Śląskich.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zawadzkie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531413314
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Dębowa 13
1.4.2.) Miejscowość: Zawadzkie
1.4.3.) Kod pocztowy: 47-120
1.4.4.) Województwo: opolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.4.7.) Numer telefonu: 774623100
1.4.8.) Numer faksu: 774623175
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: umig@zawadzkie.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.zawadzkie.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f62f4bf9-255a-42af-a291-ddd0a9bd11f4
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409641
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00514420
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Remont ulicy Powstańców Śląskich w Żędowicach
Zadanie 1 – Remont ulicy Powstańców Śląskich w Żędowicach
Zadanie 2 – Remont skrzyżowania odcinka drogi 1803 O w m. Żędowice ul. Powstańców Śląskich.
Umowa dla części nr 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Zadanie 1 – Remont ulicy Powstańców Śląskich w Żędowicach (dł. remontowanego odcinka 250 mb). Szczegółowy zakres prac związanych z realizacją zadania obejmuje:
a) wymianę istniejącej nawierzchni bitumicznej – frezowanie istniejącej nawierzchni i ułożenie nowej warstwy ścieralnej o grubości 4 cm;
b) wzmocnienie krawędzi jezdni poprzez ustawienie opornika betonowego na ławie betonowej
z oporem (beton C12/15);
c) wyrównanie i wzmocnienie pobocza kruszywem łamanym (w tym destruktem asfaltowym
z frezowania istniejącej nawierzchni bitumicznej) – pas o szerokości do 75 cm i grubość do 10 cm.
3.9.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-05
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
21 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): P.U.H. BUD-MET Jarosław Kałmuk
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5741006553
4.3.3.) Ulica: ul. Słowackiego30
4.3.4.) Miejscowość: Trukolasy
4.3.5.) Kod pocztowy: 42-134
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 172444,46 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00409591/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2024-11-28
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wystąpienie robót dodatkowych
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
§ 10 ust.1 przyjmuje nowe brzmienie , zawierające aktualną, zwiększoną kwotę wynagrodzenia , po wprowadzeniu zmian
5.4.6.) Wartość zmiany: 20056,07
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 192500,53 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane |