Przebudowa drogi transportu rolnego w miejscowości Mstów

Gmina Mstów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00409661
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00409661/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-27 10:18
Lokalizacja
Mstów, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7f5acf6a-f120-4118-993d-4a1c99076b84
Identyfikator
9492195102
Ostatnia aktualizacja
2026-08-27

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie kształtowania dróg i autostradRoboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych

Wykonawcy

1 przyznane

"PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE LARIX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLubliniec, PL · lot 0
718 302,66 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409661 z dnia 2026-08-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi transportu rolnego w miejscowości Mstów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Mstów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398095

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gminna 14

1.5.2.) Miejscowość: Mstów

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-244

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski

1.5.7.) Numer telefonu: 34/3284005

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@mstow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mstow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-zp.mstow.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi transportu rolnego w miejscowości Mstów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7f5acf6a-f120-4118-993d-4a1c99076b84

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409661

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00323027

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.9.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zadanie polegające na przebudowie drogi transportu rolnego w miejscowości Mstów
2. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:

Projekt zakłada przebudowę drogi i budowę poboczy utwardzonych. Odwodnienie drogi
powierzchniowo na tereny przyległe.
W ramach zadania przewidziano również wycinkę drzew i krzewów kolidujących z realizowaną inwestycją.
Długość przebudowywanej drogi dla etapu I wynosi 650m.
Konstrukcje nawierzchni drogi przyjęto dla kategorii ruchu KR2.

Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia zawierają dokumentacja projektowa, przedmiary robót, Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót (dalej STWiOR które stanowią załączniki do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45112730-1 - Roboty w zakresie kształtowania dróg i autostrad

45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 718302,66 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 792694,18 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 718302,66 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „LARIX” Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 240865033

7.3.3) Ulica: Klonowa 11

7.3.4) Miejscowość: Lubliniec

7.3.5) Kod pocztowy: 42-700

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 718302,66 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-26

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane