" Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych na potrzeby Szkoły Podstawowej nr 86 im. prof. Jerzego Sampa w Gdańsku"

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 86 W GDAŃSKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00409659
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00409659/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-27 10:18
Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-58ee5dd5-20ae-4b97-815f-eb2061c1a32d
Identyfikator
5832568653
Ostatnia aktualizacja
2026-08-27

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409659 z dnia 2026-08-27

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
" Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych na potrzeby Szkoły Podstawowej nr 86 im. prof. Jerzego Sampa w Gdańsku"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 86 W GDAŃSKU

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192955129

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Wielkopolska 20

1.4.2.) Miejscowość: Gdańsk

1.4.3.) Kod pocztowy: 80-180

1.4.4.) Województwo: pomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.4.7.) Numer telefonu: 58 309 93 08

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@sp86.edu.gdansk.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://sp86.edu.gdansk.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-58ee5dd5-20ae-4b97-815f-eb2061c1a32d

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409659

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00271295

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

" Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych na potrzeby Szkoły Podstawowej nr 86 im. prof. Jerzego Sampa w Gdańsku"

Umowa dla części nr 5

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów żywnościowych na rzecz Zamawiającego – Szkoły Podstawowej Nr 86 w Gdańsku (odpowiednio w ramach danych części zamówienia), do punktu (miejsca dostawy) przy ul. Wielkopolskiej 20, 80-180 Gdańsk. Wykonawca dostarczy produkty do magazynu (pomieszczenia) w szkole na poziomie: parter (części: 2,4,5) i poziom -1 (części: 1,3). Poziom -1 znajduję się przy głównym wejściu do budynku, magazyn na parterze znajduje się z tyłu budynku (wjazd: brama główna).

3.9.) Główny kod CPV: 15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-20

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

od 2025-09-01 do 2026-07-31

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Bruno Tassi Sp z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5272359947

4.3.4.) Miejscowość: Warszawa o/Gdańsk

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 221209,9 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00389646/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 164633,66 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy