Opracowanie dokumentacji projektowych budowy chodników na terenie Gminy Tryńcza
Powiatowy Zarząd Dróg w Przeworsku, ul. Słowackiego 17, 37-200 Przeworsk
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00409668
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00409668/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-27 10:21
- Lokalizacja
- Przeworsk, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8cfbd5be-4e17-4719-857f-c7051ff169d6
- Identyfikator
- 7941525690
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409668 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowych budowy chodników na terenie Gminy Tryńcza
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Przeworsku, ul. Słowackiego 17, 37-200 Przeworsk
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650903291
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Słowackiego 17
1.4.2.) Miejscowość: Przeworsk
1.4.3.) Kod pocztowy: 37-200
1.4.4.) Województwo: podkarpackie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.4.7.) Numer telefonu: 016 648 97 24
1.4.8.) Numer faksu: 016 648 97 24
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: pzd_przeworsk@wp.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.powiatprzeworsk.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8cfbd5be-4e17-4719-857f-c7051ff169d6
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409668
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00538641
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Opracowanie dokumentacji projektowych budowy chodników na terenie Gminy Tryńcza
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
4.1. Przedmiotem zamówienia jest
- Opracowanie dokumentacji projektowej na przebudowę drogi P 1577 R Gniewczyna Łańcucka – Gorzyce w km 1+468 – 7+483 polegającej na budowie chodnika”
- Opracowanie dokumentacji projektowej na przebudowę drogi P 1580 R Gorliczyna – Wólka Pełkińska w km 6+245 – 8+050 polegającej na budowie chodnika”
Szczegóły określa załącznik Opis Przedmiotu zamówienia.
Sposób realizacji:
Zamawiający określa następujące terminy:
Opracowanie dwóch koncepcji - 1 miesiąc od podpisania umowy
Roboty pomiarowe, sporządzenie podkładów mapowych – 1 miesiąc od podpisania umowy
Pozostały zakres związany z opracowaniem dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszelkich zgód i pozwoleń na realizację przedsięwzięcia, a jednocześnie termin wykonania zamówienia: 8 miesięcy od zawarcia umowy.
3.9.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-12
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
8 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Center - Projekt Rymarz Spółka Komandytowa
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 524728990
4.3.3.) Ulica: ul. Józefa Poniatowskiego 34
4.3.4.) Miejscowość: Jarosław
4.3.5.) Kod pocztowy: 37-500
4.3.6.) Województwo: podkarpackie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 198420,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00608609/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-14
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 5
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wykonawca zgłosił się do Zamawiającego z wnioskiem o wydłużenie terminu w związku z przedłużającymi się procedurami wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
§ 1
1. Do umowy wprowadza się zmiany:
§ 3 ust. 2 przyjmuje brzmienie:
2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia w terminie do 12 grudnia 2025 roku.
§ 2
Pozostałe zapisy umowy nie ulegają zmianie.
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wykonawca zgłosił się do Zamawiającego z wnioskiem o wydłużenie terminu w związku z przedłużającymi się procedurami wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
§ 1
1. Do umowy wprowadza się zmiany:
§ 3 ust. 2 przyjmuje brzmienie:
2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia w terminie do 31 grudnia 2025 roku.
§ 2
Pozostałe zapisy umowy nie ulegają zmianie.
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 3
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wykonawca zgłosił się do Zamawiającego z wnioskiem o wydłużenie terminu w związku z przedłużającymi się procedurami wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
1
1. Do umowy wprowadza się zmiany:
§ 3 ust. 2 przyjmuje brzmienie:
2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia w terminie do 30 marca 2026 roku.
§ 2
Pozostałe zapisy umowy nie ulegają zmianie.
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 4
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wykonawca zgłosił się do Zamawiającego z wnioskiem o wydłużenie terminu w związku z przedłużającymi się procedurami administracyjnymi.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
§ 1
1. Do umowy wprowadza się zmiany:
§ 3 ust. 2 przyjmuje brzmienie:
2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia w terminie do 30 czerwca 2026 roku.
§ 2
Pozostałe zapisy umowy nie ulegają zmianie.
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 5
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wykonawca zgłosił się do Zamawiającego z wnioskiem o wydłużenie terminu w związku z przedłużającymi się procedurami administracyjnymi.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
§ 1
1. Do umowy wprowadza się zmiany:
§ 3 ust. 2 przyjmuje brzmienie:
2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia w terminie do 15 sierpnia 2026 roku.
§ 2
Pozostałe zapisy umowy nie ulegają zmianie.
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 198420,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi |