Dzierżawa aparatu do barwień histochemicznych wraz z odczynnikami dla Zakładu Patologii Nowotworów Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach

Świętokrzyskie Centrum Onkologii

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00409674
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00409674/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-27 10:22
Lokalizacja
Kielce, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-26ed997a-8a4d-4658-93bf-7856911dcea7
Identyfikator
9591294907
Ostatnia aktualizacja
2026-08-27

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia diagnostyczneMateriały medyczneOdczynniki laboratoryjne

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409674 z dnia 2026-08-27

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dzierżawa aparatu do barwień histochemicznych wraz z odczynnikami
dla Zakładu Patologii Nowotworów Świętokrzyskiego Centrum Onkologii
w Kielcach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Świętokrzyskie Centrum Onkologii

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001263233

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Stefana Artwińskiego 3

1.4.2.) Miejscowość: Kielce

1.4.3.) Kod pocztowy: 25-734

1.4.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubl@onkol.kielce.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.onkol.kielce.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-26ed997a-8a4d-4658-93bf-7856911dcea7

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409674

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00407258

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dzierżawa aparatu do barwień histochemicznych wraz z odczynnikami
dla Zakładu Patologii Nowotworów Świętokrzyskiego Centrum Onkologii
w Kielcach

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dzierżawa aparatu do barwień histochemicznych wraz z odczynnikami

3.9.) Główny kod CPV: 33124100-6 - Urządzenia diagnostyczne

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

33140000-3 - Materiały medyczne

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-02

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

24 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Altium International Sp. z o. o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 526-23-69-186

4.3.3.) Ulica: ul. Puławska 303

4.3.4.) Miejscowość: Warszawa

4.3.5.) Kod pocztowy: 02-785

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 510180,48 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00449734/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-02

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 488922,96 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy