Usługa sanitarna polegająca na zabezpieczeniu szkoleń poligonowych w urządzenia sanitarne wraz z ich kompleksową obsługą w rejonie działania 24 WOG

24 Wojskowy Oddział Gospodarczy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00409707
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00409707/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-08-27 10:35
Lokalizacja
Giżycko, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8cf2fd9f-cb5b-4582-89e6-3de96f0e6ac7
Identyfikator
8451975009
Ostatnia aktualizacja
2026-08-27

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązane

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409707 z dnia 2026-08-27

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Usługa sanitarna polegająca na zabezpieczeniu szkoleń poligonowych w urządzenia sanitarne wraz z ich kompleksową obsługą w rejonie działania 24 WOG

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: 24 Wojskowy Oddział Gospodarczy

1.2.) Oddział zamawiającego: 24 WOG

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 280602118

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Nowowiejska 20

1.4.2.) Miejscowość: Giżycko

1.4.3.) Kod pocztowy: 11-500

1.4.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: m.prokopczuk@ron.mil.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://24wog.wp.mil.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8cf2fd9f-cb5b-4582-89e6-3de96f0e6ac7

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409707

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 504004-2025

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Usługa sanitarna polegająca na zabezpieczeniu szkoleń poligonowych w urządzenia sanitarne wraz z ich kompleksową obsługą w rejonie działania 24 WOG

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Usługa sanitarna polegająca na zabezpieczeniu szkoleń poligonowych w urządzenia sanitarne wraz z ich kompleksową obsługą w rejonie działania 24 WOG

3.9.) Główny kod CPV: 90600000-3 - Usługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązane

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-23

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

od 2025-10-23 do 2026-07-31

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): TOI TOI Polska sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1180042784

4.3.4.) Miejscowość: Warszawa

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 7234164,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 701980-2025

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 3268506,60 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Usługi