Drogi na terenie gminy Bychawa – edycja III/2026 - Modernizacja (przebudowa) drogi gminnej nr 107215L w miejscowości Wola Gałęzowska

Gmina Bychawa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00409713
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00409713/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-27 10:37
Lokalizacja
Bychawa, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4245107a-766d-421f-a0d1-b11a45cf7bab
Identyfikator
7131003445
Ostatnia aktualizacja
2026-08-27

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie naprawy drógRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty drogoweRoboty na placu budowyRoboty rozbiórkowePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409713 z dnia 2026-08-27

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Drogi na terenie gminy Bychawa – edycja III/2026 - Modernizacja (przebudowa) drogi gminnej nr 107215L w miejscowości Wola Gałęzowska

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bychawa

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431020090

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Partyzantów 1

1.4.2.) Miejscowość: Bychawa

1.4.3.) Kod pocztowy: 23-100

1.4.4.) Województwo: lubelskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@bychawa.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bychawa.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4245107a-766d-421f-a0d1-b11a45cf7bab

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409713

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00220171

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Drogi na terenie gminy Bychawa – edycja III/2026 - Modernizacja (przebudowa) drogi gminnej nr 107215L w miejscowości Wola Gałęzowska

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest modernizacja (przebudowa) drogi gminnej nr 107215L od km 1+075 do km 1+185 (110 mb) obejmująca:
Roboty kwalifikowalne:
- roboty ziemne,
- podbudowa,
- nawierzchnia,
Roboty niekwalifikowalne
- roboty,
- przygotowawcze,
- pobocza,
- zjazdy.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i warunki realizacji zostały przedstawione w SWZ, w dokumentacji projektowej, projekcie wykonawczym, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót, przedmiarach robót – zał. Nr 1 do SWZ. Przedmiary robót stanowią jedynie materiał pomocniczy i nie stanowią podstawy określenia zakresu przedmiotu zamówienia. Przedmiary robót powinny być odczytywane w powiązaniu z SWZ w tym, z Dokumentacją projektową, Projektem Wykonawczym i Specyfikacją Techniczną Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych

3.9.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233140-2 - Roboty drogowe

45113000-2 - Roboty na placu budowy

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-08

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

2 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): KRUSZ-MIX Wioletta Chaba Spółka Komandytowa

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 523008531

4.3.3.) Ulica: Pożowska 2

4.3.4.) Miejscowość: Końskowola

4.3.5.) Kod pocztowy: 24-130

4.3.6.) Województwo: lubelskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 87639,96 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00288796/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-06

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 87639,96 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane