„Dostawa i montaż regałów przesuwnych i stałych oraz drzwi w pomieszczeniach piwnic”
Powiat Grodziski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00409746
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00409746/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-27 10:49
- Lokalizacja
- Grodzisk Wielkopolski, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ff60bbfc-7a34-4c54-bdf5-6745e8158af1
- Identyfikator
- 9950208895
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409746 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
„Dostawa i montaż regałów przesuwnych i stałych oraz drzwi w pomieszczeniach piwnic”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Powiat Grodziski
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411561513
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Żwirki i Wigury 1
1.4.2.) Miejscowość: Grodzisk Wielkopolski
1.4.3.) Kod pocztowy: 62-065
1.4.4.) Województwo: wielkopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.4.7.) Numer telefonu: 614452500
1.4.8.) Numer faksu: 614452555
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: wszymaniak@spgw.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.pgw.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ff60bbfc-7a34-4c54-bdf5-6745e8158af1
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409746
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00290847
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
„Dostawa i montaż regałów przesuwnych i stałych oraz drzwi w pomieszczeniach piwnic”
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest:
a. Dostawa i montaż regałów przesuwnych jezdnych, wysokość 190-210 cm, długość 200 cm, głębokość 2*30 cm, regał 2-stronny, regały z korbą z blokadą bezpieczeństwa, półki metalowe z regulowaną wysokością, regały przesuwne na akta i dokumenty, torowisko nawierzchniowe z najazdami chroniące przed potknięciem, regały malowane proszkowo,
b. Dostawa i montaż regałów magazynowych; długość 2 m; głębokość 0,6m; wysokość 2,0 m; 5 poziomy; półka stalowa; max obciążenie półki na poziom 200 kg; max obciążenie na pole 1000 kg; powierzchnia konstrukcji lakierowana,
c. Dostawa i montaż drzwi stalowych, ażurowych, ocynkowanych 2 metry wysokości 90 cm szerokości (pomiar wykonać z natury),
d. zabezpieczenie ścian i pomieszczeń przed zapyleniem i zabrudzeniem podczas wykonywania prac remontowych oraz segregację i utylizację powstałych odpadów.
2. Szczegółowy opis przedmiotu stanowi:
a. schemat rozmieszczenia regałów - Załącznik nr 6 do SWZ,
b. przedmiar robót - Załącznik nr 8 do SWZ,
c. STWiORB – Załącznik nr 9 do SWZ
3.9.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-17
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
2 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Skrawmet” W. Olejniczak, S. Solka i J. Stachurski Sp. Jawna
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7761407144
4.3.3.) Ulica: Wróblewskiego 2
4.3.4.) Miejscowość: Sierpc
4.3.5.) Kod pocztowy: 09-200
4.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 53505 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00367438/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-21
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 53505,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |