Wywóz nieczystości stałych z nieruchomości Nowodworskiego Centrum Medycznego w Nowym Dworze Mazowieckim

Nowodworskie Centrum Medyczne w Nowym Dworze Mazowieckim

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00409776
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00409776/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-08-27 10:59
Lokalizacja
Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-26e028cb-770b-4f1a-898f-bd0627f5d22e
Identyfikator
5311331954
Ostatnia aktualizacja
2026-08-27

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi związane z odpadamiUsługi wywozu odpadówUsługi zbierania śmieciUsługi transportu odpadówPojemniki i kosze na odpady i śmieci

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409776 z dnia 2026-08-27

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Wywóz nieczystości stałych z nieruchomości Nowodworskiego Centrum Medycznego w Nowym Dworze Mazowieckim

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Nowodworskie Centrum Medyczne w Nowym Dworze Mazowieckim

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000306733

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Miodowa 2

1.4.2.) Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki

1.4.3.) Kod pocztowy: 05-100

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@ncm.med.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.ncm.med.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-26e028cb-770b-4f1a-898f-bd0627f5d22e

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409776

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00219726

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Wywóz nieczystości stałych z nieruchomości Nowodworskiego Centrum Medycznego w Nowym Dworze Mazowieckim

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest wywóz nieczystości stałych z nieruchomości Nowodworskiego Centrum Medycznego w Nowym Dworze Mazowieckim.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 - formularz asortymentowo-cenowy.
3. Określone w załączniku nr 2 - formularz asortymentowo-cenowy ilości są wielkością szacunkową, nie są wiążące dla Zamawiającego. Szacunkowe ilości mogą ulec zmianie w zależności od faktycznych potrzeb szpitala. Wykonawcy z tego tytułu nie będą przysługiwały żadne roszczenia wobec Zamawiającego. Zamawiający zobowiązuje się zrealizować nie mniej niż 30% wartości umowy.
4. Odpady odbierane będą selektywnie w podziale na następujące frakcje:
1) odpady zmieszane,
2) metale i tworzywa sztuczne,
3) papier i tektura,
4) szkło,
5) bioodpady
Zamówienie nie obejmuje odpadów niebezpiecznych, medycznych, promieniotwórczych, zawierających trucizny i substancje szkodliwe.
5. Postępowanie obejmuje odpady kodach: 20 01 01, 20 01 02, 20 01 08, 20 03 01, 20 01 39, 20 01 40.
6. Wykonawca zobowiązuje się do:
1) Wyposażenia posesji w pojemniki na odpady zgodnie z formularzem stanowiącym załącznik nr 2,
2) Terminowego opróżniania pojemników,
3) Mycia pojemników na bioodpady po każdym odbiorze odpadów.
7. Wykonawca zobowiązany jest do odbioru odpadów w godzinach 8:00 – 15:00 z następujących miejsc:
Miejsce odbioru
Rodzaj odpadów
Częstotliwość odbioru
Szpital Powiatowy w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Miodowa 2
Odpady zmieszane
2 razy w tygodniu

Bioodpady
2 razy w miesiącu

Papier
1 raz w tygodniu

Plastik i metal
1 raz w tygodniu

Szkło
1 raz w miesiącu

Przychodni Specjalistycznej w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Paderewskiego 7
Odpady zmieszane
2 razy w tygodniu

Papier
1 raz w tygodniu

Plastik i metal
1 raz w miesiącu

Szkło
1 raz na kwartał

Przychodni POZ w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Mieszka I 28
Odpady zmieszane
1 raz w tygodniu

Papier
1 raz w miesiącu

Plastik i metal
1 raz na 2 miesiące

Szkło
1 raz na kwartał

Przychodni POZ w Zakroczymiu, ul. Rynek 8
Odpady zmieszane
2 razy w miesiącu

Papier
1 raz w miesiącu

Plastik i metal
1 raz na 2 miesiące

Szkło
1 raz na kwartał

Przychodni POZ w Cząstkowie Mazowieckim 118
Odpady zmieszane
1 raz w tygodniu

Papier
1 raz w miesiącu

Plastik i metal
1 raz na 2 miesiące

Szkło
1 raz na kwartał

Przychodni POZ w Kazuniu Polskim, ul. Leśna 29
Odpady zmieszane
1 raz w tygodniu

Papier
1 raz w miesiącu

Plastik i metal
1 raz na 2 miesiące

Szkło
1 raz na kwartał

8. Dopuszcza się możliwość zmiany częstotliwości wywozu nieczystości poprzez zgłoszenie telefoniczne.
9. Wykonawca zobowiązany jest posiadać własny transport. Transport odpadów będzie odbywał się z wykorzystaniem specjalistycznych samochodów.
10. Przedmiot zamówienia należy realizować zgodnie z następującymi przepisami:
• ustawą z dnia 14 grudnia 2012r. o odpadach (tekst jedn. Dz. U. z 2023 r. poz. 1587 z późn. zm.).
• ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (tekst jedn. Dz. U. 2024 poz. 399 z późn.
zm.).

3.9.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

90511300-5 - Usługi zbierania śmieci

90512000-9 - Usługi transportu odpadów

34928480-6 - Pojemniki i kosze na odpady i śmieci

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-20

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

12 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Miejski Zakład Oczyszczania

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5310008286

4.3.3.) Ulica: Przytorowa

4.3.4.) Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki

4.3.5.) Kod pocztowy: 05-100

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 237279,24 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00242061/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-30

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 1

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Przedłużenie terminu realizacji umowy w związku z niewykorzystaniem wartości wynagrodzenia określonego w Umowie.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Umowa obowiązuje do czasu wyczerpania maksymalnej wartości wynagrodzenia określonego w Umowie, jednak nie dłużej niż do dnia 31 lipca 2026 r.

5.4.6.) Wartość zmiany: 0

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 230352,33 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi