Zadanie nr 3: Dostawa lasera pracy ciągłej dla INTiBS PAN we Wrocławiu
Instytut Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych PAN im. Włodzimierza Trzebiatowskiego we Wrocławiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00409798
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00409798/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-27 11:04
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6308c249-b4fe-4e72-9075-6c629653b699
- Identyfikator
- 8960007258
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409798 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Zadanie nr 3: Dostawa lasera pracy ciągłej dla INTiBS PAN we Wrocławiu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Instytut Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych PAN im. Włodzimierza Trzebiatowskiego we Wrocławiu
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000326109
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Okólna 2
1.4.2.) Miejscowość: Wrocław
1.4.3.) Kod pocztowy: 50-422
1.4.4.) Województwo: dolnośląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: dzial_zakupow@intibs.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.intibs.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Polska Akademia Nauk i tworzone przez nią jednostki organizacyjne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6308c249-b4fe-4e72-9075-6c629653b699
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409798
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/S 64-222753
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Zadanie nr 3: Dostawa lasera pracy ciągłej dla INTiBS PAN we Wrocławiu
Umowa dla części nr 3
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Zadanie nr 3: Dostawa lasera pracy ciągłej dla INTiBS PAN we Wrocławiu na zasadach i w zakresie określonym w projekcie umowy, w załącznikach do projektu umowy oraz w SWZ.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zawiera projekt
umowy wraz z załącznikami (w tym szczegółowy opis przedmiotu zamówienia -
Załączniki nr 1 do Projektu umowy), stanowiący Załącznik nr 1C do SWZ. Okres gwarancji na dostarczony sprzęt: 12
miesięcy od dnia podpisania protokołu
odbioru.
3.9.) Główny kod CPV: 38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-29
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
70 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Integrators Dariusz Demarczyk
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6272506260
4.3.3.) Ulica: Bukowa 46/6
4.3.4.) Miejscowość: Świętochłowice
4.3.5.) Kod pocztowy: 41-600
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 111696,30 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/S 127-464622
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-06
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 111696,30 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy |