Kurs autoprezentacji i wystąpień publicznych w ramach projektu "Dziś uczeń - jutro student"

CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W KIELCACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00409816
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00409816/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-08-27 11:08
Lokalizacja
Kielce, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2c51be3e-4b8c-4c4d-81b2-d6565952d7f0
Identyfikator
9592058296
Ostatnia aktualizacja
2026-08-27

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi szkoleniowe

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409816 z dnia 2026-08-27

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Kurs autoprezentacji i wystąpień publicznych w ramach projektu "Dziś uczeń - jutro student"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W KIELCACH

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 523146546

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Łódzka 200

1.4.2.) Miejscowość: Kielce

1.4.3.) Kod pocztowy: 25-655

1.4.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.4.7.) Numer telefonu: 413676872

1.4.8.) Numer faksu: kinga.guzik@ckz.kielce.eu

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: kinga.guzik@ckz.kielce.eu

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ckz.kielce.eu/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2c51be3e-4b8c-4c4d-81b2-d6565952d7f0

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409816

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00450782

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

"Dziś uczeń - jutro student" FESW.08.03-IZ.00-0002/23

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Kurs autoprezentacji i wystąpień publicznych w ramach projektu "Dziś uczeń - jutro student"

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Usługa obejmuje przygotowanie i przeprowadzenie kursu/warsztatów z zakresu autoprezentacji pod kątem wystąpień publicznych w grupach warsztatowych o liczebności od 10 do 15 osób (jedna grupa), łącznie dla 10 grup, w wymiarze 16 godzin lekcyjnych
(1 godzina lekcyjna oznacza 45 minut) dla jednej grupy w systemie 4 spotkań, z których każde powinno trwać 4 godziny lekcyjne w formule stacjonarnej.

3.9.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-13

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

8 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Centrum Kształcenia Zawodowego s.c.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9591977523

4.3.3.) Ulica: Mazurska 69

4.3.4.) Miejscowość: Kielce

4.3.5.) Kod pocztowy: 25-342

4.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 129900,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00542192/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-13

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 1

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Dodatkowe usługi nieuwzględnione w zamówieniu podstawowym.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Usługa przygotowania i przeprowadzenia kursu z zakresu autoprezentacji i wystąpień publicznych.

5.4.6.) Wartość zmiany: 38970,00

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 168870,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi