Utworzenie placu zabaw dla Klubu Dziecięcego w Suchożebrach

Gmina Suchożebry

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00409873
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00409873/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-27 11:21
Lokalizacja
Suchożebry, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b6c50351-6a50-4b06-8499-1f7af6c1cc55
Identyfikator
8212536471
Ostatnia aktualizacja
2026-08-27

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie różnych nawierzchniWyposażenie placów zabawWyposażenie parków i placów zabawWznoszenie ogrodzeńRoboty w zakresie kształtowania placów zabawRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

Wykonawcy

1 przyznane

BDB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJarosław, PL · lot 0
266 660,77 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409873 z dnia 2026-08-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Utworzenie placu zabaw dla Klubu Dziecięcego w Suchożebrach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Suchożebry

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582606

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleksandry Ogińskiej 11

1.5.2.) Miejscowość: Suchożebry

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-125

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@suchozebry.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.suchozebry.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b6c50351-6a50-4b06-8499-1f7af6c1cc55

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Utworzenie placu zabaw dla Klubu Dziecięcego w Suchożebrach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b6c50351-6a50-4b06-8499-1f7af6c1cc55

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409873

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00075000/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Utworzenie placu zabaw dla Klubu Dziecięcego w Suchożebrach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00317972

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GIK.271.9.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1 Przedmiotem postępowania jest zadanie pn: Utworzenie placu zabaw dla Klubu Dziecięcego w Suchożebrach w tym:
a) budowa placu zabaw obejmująca
- roboty ziemne -ziemia z wyrównaniem terenu
- zagospodarowanie terenu - rośliny
- wyposażenie niezwiązane z gruntem
- nawierzchnia placu zabaw
- ogrodzenie placu zabaw
- wyposażenie trwale związane z gruntem
- obiekty małej architektury
- żagiel zacieniający
b) uzyskanie certyfikatu bezpieczeństwa placu zabaw

2 Szczegółowy zakres zamówienia został określony w:
a. Materiałach do zgłoszenia robót budowlanych: projekcie zagospodarowania terenu - zał. nr 7 do SWZ.
b. Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB) – zał. nr 10 do SWZ.
c. Przedmiarze robót – załącznik nr 11 do SWZ
d. Opisie technicznym - załącznik nr 12 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 266660,77 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 341940,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 266660,77 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BDB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7922302693

7.3.3) Ulica: Osiedle im. Wojska Polskiego 4C lok.6,

7.3.4) Miejscowość: Jarosław

7.3.5) Kod pocztowy: 37-500

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 266660,77 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane