Dostawa infrastruktury sieciowej

Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej –Curie –Państwowy Instytut Badawczy Oddział w Krakowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00409849
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00409849/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-27 11:16
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-52fdafce-efa3-4047-be4b-4500b00b2afe
Identyfikator
5250008057
Ostatnia aktualizacja
2026-08-27

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia sieciowe

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409849 z dnia 2026-08-27

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa infrastruktury sieciowej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej –Curie –Państwowy Instytut Badawczy Oddział w Krakowie

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288366

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Garncarska 11

1.4.2.) Miejscowość: Kraków

1.4.3.) Kod pocztowy: 31-115

1.4.4.) Województwo: małopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.4.7.) Numer telefonu: 12 634 8282

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@krakow.nio.gov.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://krakow.nio.gov.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-52fdafce-efa3-4047-be4b-4500b00b2afe

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409849

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 840034-2025

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

"Podniesienie jakości usług cyfrowych w NIO-PIB Kraków" w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności.

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa infrastruktury sieciowej

Umowa dla części nr 2

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu sieciowego szczegółowo opisana w załączniku nr 1, 1a i 1c do SWZ.

3.9.) Główny kod CPV: 32420000-3 - Urządzenia sieciowe

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-03

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

60 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Apius Technologies S.A.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9452155088

4.3.3.) Ulica: ul. Moniuszki 50

4.3.4.) Miejscowość: Kraków

4.3.5.) Kod pocztowy: 31-523

4.3.6.) Województwo: małopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 45756,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 91729-2026

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-02-24

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 45756,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy