Usługi w zakresie wyceny nieruchomości w formie operatów szacunkowych dla Gminy Wrocław – Wydziału Nieruchomości Komunalnych (na lata 2025 – 2026r.)

Gmina Wrocław - Urząd Miejski Wrocławia

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00409860
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00409860/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-08-27 11:18
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0afa2aa8-5c2c-481b-a781-a22befa65353
Identyfikator
8971383551
Ostatnia aktualizacja
2026-08-27

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi biegłych

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409860 z dnia 2026-08-27

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Usługi w zakresie wyceny nieruchomości w formie operatów szacunkowych dla Gminy Wrocław – Wydziału Nieruchomości Komunalnych (na lata 2025 – 2026r.)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wrocław - Urząd Miejski Wrocławia

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001094670

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: pl. Nowy Targ

1.4.2.) Miejscowość: Wrocław

1.4.3.) Kod pocztowy: 50-141

1.4.4.) Województwo: dolnośląskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: wzp.dz@um.wroc.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.wroclaw.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0afa2aa8-5c2c-481b-a781-a22befa65353

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409860

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 707174-2024

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Usługi w zakresie wyceny nieruchomości w formie operatów szacunkowych dla Gminy Wrocław – Wydziału Nieruchomości Komunalnych (na lata 2025 – 2026r.)

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie wyceny nieruchomości
w formie operatów szacunkowych dla Gminy Wrocław – Wydziału Nieruchomości Komunalnych (na lata 2025 – 2026r.)
Przedmiot zamówienia podzielony jest na 11 Zadań

3.9.) Główny kod CPV: 71319000-7 - Usługi biegłych

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-15

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

23 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): House Hunter Marta Siemasz

4.3.4.) Miejscowość: Wrocław

4.3.6.) Województwo: dolnośląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 159700 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 48/2025 155601-2025

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-25

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 159700 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE

Ogłoszenie dotyczy zadania nr 4.
2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Usługi