Kompleksowa wymiana modułów telemetrycznych dla Wodociągów Miejskich w Radomiu Sp. z o.o.

Wodociągi Miejskie w Radomiu Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00409861
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00409861/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-27 11:18
Lokalizacja
Radom, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cc0cdb85-a1c6-4403-836b-abcec751e2d4
Identyfikator
7960101560
Ostatnia aktualizacja
2026-08-27

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprzęt telemetryczny i sterującySystem telemetrycznyTelemetryczny system nadzoruSprzęt telemetrycznyUsługi w zakresie napraw i konserwacji linii telekomunikacyjnychUsługi w zakresie konserwacji infrastruktury telekomunikacyjnej

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409861 z dnia 2026-08-27

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Kompleksowa wymiana modułów telemetrycznych
dla Wodociągów Miejskich w Radomiu Sp. z o.o.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Wodociągi Miejskie w Radomiu Sp. z o.o.

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670110416

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Filtrowa 4

1.4.2.) Miejscowość: Radom

1.4.3.) Kod pocztowy: 26-600

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: woda@woda.radom.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.woda.radom.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 2 - gospodarka wodna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cc0cdb85-a1c6-4403-836b-abcec751e2d4

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409861

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie sektorowe

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00459057

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Kompleksowa wymiana modułów telemetrycznych
dla Wodociągów Miejskich w Radomiu Sp. z o.o.

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem niniejszej umowy jest Modernizacja istniejącej infrastruktury telemetrycznej i komunikacji dla sieci wodno-kanalizacyjnej miasta Radomia poprzez: dostarczenie modułów telemetrycznych wraz z osprzętem niezbędnych do wymiany danych, dostawę i montaż czujników ciśnienia 0-5V 10 bar, montaż i podłączenie modułów telemetrycznych, konfiguracje modułów oraz odwzorowanie istniejących programów sterujących dla odpowiednich obiektów Zmawiającego, zestawienie połączeń komunikacyjnych GSM oraz aktualizację dokumentacji. Przedmiot umowy obejmuje w szczególności dostarczenie, instalacje, konfiguracje oraz oprogramowanie urządzeń dla punktów monitoringu sieci, studni SUW oraz przepompowni ścieków. Dodatkowo Wykonawca będzie zobligowany do dopełnienia wszelkich wymaganych uzgodnień, przeprowadzenia rozruchu, przeprowadzenia prób końcowych, przeprowadzenia prób eksploatacyjnych, przeprowadzenia instruktaży i szkoleń obsługi, wykonania dokumentacji projektowej

3.9.) Główny kod CPV: 32441200-8 - Sprzęt telemetryczny i sterujący

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

32441300-9 - System telemetryczny

32441100-7 - Telemetryczny system nadzoru

32441000-6 - Sprzęt telemetryczny

50331000-4 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji linii telekomunikacyjnych

50332000-1 - Usługi w zakresie konserwacji infrastruktury telekomunikacyjnej

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-16

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

6 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Złote Runo Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7010220422

4.3.3.) Ulica: Ignacego Krasickiego 24a

4.3.4.) Miejscowość: Warszawa

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 589502,10 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00611968/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-12

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 589502,10 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Dostawy