"Dostawa artykułów promocyjnych na potrzeby realizacji dwóch operacji oraz na potrzeby konferencji XI Wiedzy i Innowacji w Rolnictwie w ramach KSOW +" - zamówienie podzielone na 2 części.

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00409872
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00409872/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-27 11:21
Lokalizacja
Brwinów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-adb07661-8bb9-4334-91f8-0cc29ecbb78a
Identyfikator
5342277210
Ostatnia aktualizacja
2026-08-27

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Materiały reklamoweArtykuły informacyjne i promocyjne

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409872 z dnia 2026-08-27

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
"Dostawa artykułów promocyjnych na potrzeby realizacji dwóch operacji oraz na potrzeby konferencji XI Wiedzy i Innowacji w Rolnictwie w ramach KSOW +" - zamówienie podzielone na 2 części.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie

1.2.) Oddział zamawiającego: Centrala w Brwinowie, Oddział w Krakowie, Oddział w Poznaniu, Oddział w Radomiu,Oddział w Warszawie

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015900539

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Pszczelińska 99

1.4.2.) Miejscowość: Brwinów

1.4.3.) Kod pocztowy: 05-840

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.4.7.) Numer telefonu: 0

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: k.maraszkiewicz@cdr.gov.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://cdr.gov.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Państwowa jednostka organizacyjna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-adb07661-8bb9-4334-91f8-0cc29ecbb78a

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409872

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00288742

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich KSOW+

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

"Dostawa artykułów promocyjnych na potrzeby realizacji dwóch operacji oraz na potrzeby konferencji XI Wiedzy i Innowacji w Rolnictwie w ramach KSOW +" - zamówienie podzielone na 2 części.

Umowa dla części nr 1

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Część 1: Zakup materiałów promocyjnych dla uczestników konferencji "Rolnictwo ekologiczne - szansa dla rolników i konsumentów".
Przedmiotem zamówienia jest chłodząca torba bawełniana, zapinana na zamek z uchwytem sznurkowym. 220 gr/m². Izolacja z folii aluminiowej 2 mm. Butelka dwuścienna min 300 ml ze stali nierdzewnej pochodzącej z recyklingu z zamkiem zabezpieczającym na pokrywie i opcją otwierania przez naciśnięcie. 65 zestawów. Rodzaj i minimalne parametry materiałów promocyjnych określone zostały w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia Załącznik nr 1 do SWZ i projektowanych postanowieniach umowy Załącznik nr 2 do SWZ.

3.9.) Główny kod CPV: 22462000-6 - Materiały reklamowe

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

39294100-0 - Artykuły informacyjne i promocyjne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-02

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2026-07-06

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): 3LINE.PL Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: PL 6792819350

4.3.3.) Ulica: ul. Golikówka 45

4.3.4.) Miejscowość: Kraków

4.3.5.) Kod pocztowy: 30-723

4.3.6.) Województwo: małopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 3365,90 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00409810/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-06

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 17744,23 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy