Badania terenowe
INSTYTUT FIZJOLOGII I PATOLOGII SŁUCHU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00409901
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00409901/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-27 11:26
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fcd3dda8-e3cc-4d84-9ae3-ecd924710647
- Identyfikator
- 5261744423
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie ankietUsługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409901 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Badania terenowe
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: INSTYTUT FIZJOLOGII I PATOLOGII SŁUCHU
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011692096
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: MOCHNACKIEGO 10
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 02-042
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@ifps.org.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.whs.ifps.org.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
INSTYTUT BADAWCZY
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fcd3dda8-e3cc-4d84-9ae3-ecd924710647
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409901
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00199180
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
PODNIESIENIE KOMPETENCJI KADRY ZAANGAŻOWANEJ W POMOC OSOBOM Z RÓŻNYMI ZABURZENIAMI NARZĄDU ZMYSŁÓW FERS.01.13-IP.07-0010/25-00/153/2025/194
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Badania terenowe
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
BADANIA TERENOWE
3.9.) Główny kod CPV: 79311000-7 - Usługi w zakresie ankiet
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
73000000-2 - Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-20
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-11-304.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): STREET MEDIA SP. Z O.O.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6772355657
4.3.4.) Miejscowość: KRAKÓW
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 793350 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00253470/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-19
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 793350 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi |