„Wytwarzanie, personalizacja oraz dostawa dokumentów komunikacyjnych, (...) część II (V.2)"

Powiat Bieruńsko-Lędziński

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00409959
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00409959/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-27 11:39
Lokalizacja
Bieruń, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f9e2101f-a3f4-423c-a27f-20aa326e1a9f
Identyfikator
6462887644
Ostatnia aktualizacja
2026-08-27

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pozostałe drukiPrawa jazdyPozwolenia

Wykonawcy

1 przyznane

POLSKA WYTWÓRNIA PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL · lot 0
679 212,66 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409959 z dnia 2026-08-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Wytwarzanie, personalizacja oraz dostawa dokumentów komunikacyjnych, (...) część II (V.2)"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Bieruńsko-Lędziński

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255192

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Św. Kingi 1

1.5.2.) Miejscowość: Bieruń

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-155

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starosta@powiatbl.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatbl.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Wytwarzanie, personalizacja oraz dostawa dokumentów komunikacyjnych, (...) część II (V.2)"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f9e2101f-a3f4-423c-a27f-20aa326e1a9f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409959

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00033635/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Dostawa druków komunikacyjnych i oznaczeń oraz uprawnień do kierowania pojazdami

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

U. faktyczne: Przedm. Zam. była dostawa druków komunikacyjnych niezbędnych do bieżącej realizacji zadań Zamawiającego w zakresie komunikacji i rejestracji pojazdów. Uprzednio przeprowadzone postępowanie w trybie podstawowym nie doprowadziło do udzielenia zam. z uwagi na brak złożonych ofert. Dla zapewnienia ciągłości dostaw i prawidłowej realizacji ustawowych zadań, w tym obsługi mieszkańców, rejestracji pojazdów i wydawania dokumentów, konieczne jest niezwłoczne zabezpieczenie dostaw. Brak druków mógłby zakłócić realizację zadań publicznych i terminowe prowadzenie spraw. Przedmiot tego zam. odpowiada przedmiotowi wcześniejszego postęp., bez istotnych zmian jego warunków, zakresu i zasad realizacji.
U. prawne: Podstawę zastosowania trybu zam. z wolnej ręki jest art. 305 pkt 2 ustawy Pzp, zgodnie z którym tryb ten może być zastosowany, gdy w uprzednim postępowaniu prowadzonym w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały istotnie zmienione.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-40ab2137-116f-4e27-b5a6-f6152e882df1

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RF.272.18.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa dokumentów komunikacyjnych, oznaczeń oraz druków związanych z rejestracją pojazdów i wydawaniem uprawnień do kierowania pojazdami przez Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego w Bieruniu (zw. dalej „Urzędem”), ich wytwarzanie, personalizacja, a także zapewnienie (udostępnienie) systemów teleinformatycznych umożliwiających obsługę tych procesów w Urzędzie.
2. Dostawy, o których mowa w pkt. 1 obejmują:
1) spersonalizowane blankiety dowodu rejestracyjnego: 9 400 szt.
2) blankiety pozwolenia czasowego: 5 500 szt.
3) blankiety profesjonalnego dowodu rejestracyjne: 400 szt.
4) znaki legalizacyjne obejmujące nalepki legalizacyjne do dowodu rejestracyjnego i na tablice rejestracyjne: 8 500 kpl.
5) znaki legalizacyjne obejmujące nalepki na tablice tymczasowe: 700 szt.
6) spersonalizowane blankiety krajowych praw jazdy: 1500 szt.
7) blankiet międzynarodowych prawa jazdy określonego w Konwencji o ruchu drogowym, podpisanej w Genewie dnia 19 września 1949 r.: 80 szt.
8) blankiety międzynarodowego prawa jazdy określonego w Konwencji o ruchu drogowym, sporządzonej w Wiedniu dnia 8 listopada 1968 r.: 80 szt.
9) spersonalizowane blankiety karty kwalifikacji kierowcy: 40szt.
3. Zamówienie ma charakter ciągły i kompleksowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 22458000-5 - Pozostałe druki

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

22454000-7 - Prawa jazdy

22456000-1 - Pozwolenia

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 011836796

7.3.3) Ulica: ul. Sanguszki 1

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-222

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 679212,66 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Nie dotyczy
2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy