Zakup fabrycznie nowego samochodu dostawczego o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5t z zabudową typu kontener.

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00409934
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00409934/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-27 11:34
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c65d2f30-7d9b-4ae3-a14d-6f58b1c45ed1
Identyfikator
8971710346
Ostatnia aktualizacja
2026-08-27

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pojazdy silnikowe do transportu towarów

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409934 z dnia 2026-08-27

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Zakup fabrycznie nowego samochodu dostawczego o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5t z zabudową typu kontener.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 020204230

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Plac Solny 14

1.4.2.) Miejscowość: Wrocław

1.4.3.) Kod pocztowy: 50-062

1.4.4.) Województwo: dolnośląskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: araw@araw.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://araw.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Spółka Akcyjna prawa handlowego, którymi akcjonariuszami są Gmina Wrocław i inne gminy aglomeracji wrocławskiej.

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c65d2f30-7d9b-4ae3-a14d-6f58b1c45ed1

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409934

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00305520

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Zakup fabrycznie nowego samochodu dostawczego o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5t z zabudową typu kontener.

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest zakup jednego fabrycznie nowego samochodu transportowego (rok produkcji nie starszy niż 2026 r.) o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t z zabudową typu kontener. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), określający minimalne wymagania techniczne, funkcjonalne oraz parametry eksploatacyjne, zawarte są w SWZ.
Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć pojazd kompletny, wolny od wad fizycznych i prawnych, posiadający homologację uprawniającą do poruszania się po drogach publicznych RP oraz dokumentację niezbędną do jego rejestracji.

3.9.) Główny kod CPV: 34130000-7 - Pojazdy silnikowe do transportu towarów

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-23

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

30 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): CARRARA Sp. Z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 946 – 229 – 28 – 69

4.3.3.) Ulica: ul. Lwowska 1

4.3.4.) Miejscowość: Lublin

4.3.5.) Kod pocztowy: 20-128

4.3.6.) Województwo: lubelskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 226999,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00359955/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-26

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 226999,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy