„Remont lokali w budynku mieszkalnym w m. Płaska” (sprawa nr 3/ZP/WTiZ/26)

Podlaski Oddział Straży Granicznej imienia gen. dyw. Henryka Minkiewicza z siedzibą w Białymstoku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00409945
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00409945/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-27 11:35
Lokalizacja
Białystok, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-38704950-f069-45b5-b161-9a8e62eeec0d
Identyfikator
5422072792
Ostatnia aktualizacja
2026-08-27

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty izolacyjneInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneTynkowanieRoboty w zakresie stolarki budowlanejKładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścianKładzenie wykładzin elastycznychRoboty malarskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409945 z dnia 2026-08-27

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
„Remont lokali w budynku mieszkalnym w m. Płaska” (sprawa nr 3/ZP/WTiZ/26)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Podlaski Oddział Straży Granicznej imienia gen. dyw. Henryka Minkiewicza z siedzibą w Białymstoku

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050440036

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. gen. J. Bema 100

1.4.2.) Miejscowość: Białystok

1.4.3.) Kod pocztowy: 15-370

1.4.4.) Województwo: podlaskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.posg@strazgraniczna.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.podlaski.strazgraniczna.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-38704950-f069-45b5-b161-9a8e62eeec0d

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409945

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00141424

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

„Remont lokali w budynku mieszkalnym w m. Płaska” (sprawa nr 3/ZP/WTiZ/26)

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych na zadaniu pn.: „Remont lokali w budynku mieszkalnym w m. Płaska” zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.

3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian

45432111-5 - Kładzenie wykładzin elastycznych

45442100-8 - Roboty malarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-28

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

90 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Zakład Budowlano - Produkcyjno - Handlowy K. i B. Kotwica Spółka Jawna

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8461579031

4.3.3.) Ulica: ul. Tytoniowa 9

4.3.4.) Miejscowość: Augustów

4.3.5.) Kod pocztowy: 16-300

4.3.6.) Województwo: podlaskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 399352,53 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00221599/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-17

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 1

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Konieczność rozszerzenia zakresu prac wynikała z okoliczności ujawnionych w trakcie realizacji robót. Stwierdzono wówczas niewystarczającą nośność oraz niewłaściwe zagęszczenie warstw podbudowy na większym obszarze, niż pierwotnie zakładano.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Zakres umowy zwiększono o dodatkowe roboty polegające na przełożeniu nawierzchni z kostki brukowej o powierzchni 85 m2.

5.4.6.) Wartość zmiany: 16293,58

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 415646,11 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane