Zadanie nr 7 - OGN Kraków - Dostawy paliwa stałego na sezon grzewczy jesień 2025- wiosna 2026

Polskie Koleje Państwowe S.A.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00409951
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00409951/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-27 11:36
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9786054f-8a62-4481-91d6-b1e3399ffb36
Identyfikator
5250000251
Ostatnia aktualizacja
2026-08-27

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Paliwa stałeWęgiel kamiennyKoks

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409951 z dnia 2026-08-27

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Zadanie nr 7 - OGN Kraków - Dostawy paliwa stałego na sezon grzewczy jesień 2025- wiosna 2026

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Polskie Koleje Państwowe S.A.

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000126801

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Aleje Jerozolimskie 142A

1.4.2.) Miejscowość: Warszawa

1.4.3.) Kod pocztowy: 02-305

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pkp.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: pkp.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 2 - usługi transportowe

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9786054f-8a62-4481-91d6-b1e3399ffb36

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409951

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie sektorowe

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: OJ S 113/2025 16/06/2025 385631-2025

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Zadanie nr 7 - OGN Kraków - Dostawy paliwa stałego na sezon grzewczy jesień 2025- wiosna 2026

Umowa dla części nr 5

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Zadanie nr 7 – sukcesywne dostawy koksu dla: część 2 – Polskie Koleje Państwowe S.A.,

3.9.) Główny kod CPV: 09110000-3 - Paliwa stałe

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

09111210-5 - Węgiel kamienny

09113000-4 - Koks

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-02

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

8 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „ATEX” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 278220861

4.3.3.) Ulica: Gliwicka 3

4.3.4.) Miejscowość: Pilchowice

4.3.5.) Kod pocztowy: 44-145

4.3.6.) Województwo: śląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 117795,32 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 642693-2025

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-02

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 176837,22 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy