Termomodernizacja budynku przy ul. Wojska Polskiego 9 w Koninie

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Koninie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00409976
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00409976/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-27 11:42
Lokalizacja
Konin, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-21e499a5-d3cb-4848-b251-4d06655c7dab
Identyfikator
6650001214
Ostatnia aktualizacja
2026-08-27

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409976 z dnia 2026-08-27

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku przy ul. Wojska Polskiego 9
w Koninie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Koninie

1.2.) Oddział zamawiającego: PGKiM Sp. z o.o. w Koninie

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 310018543

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Marii Dąbrowskiej 8

1.4.2.) Miejscowość: Konin

1.4.3.) Kod pocztowy: 62-510

1.4.4.) Województwo: wielkopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.4.7.) Numer telefonu: 6324228276

1.4.8.) Numer faksu: sekretariat@pgkimplus.konin.pl

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pgkim.konin.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pgkim.konin.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-21e499a5-d3cb-4848-b251-4d06655c7dab

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409976

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00171234

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

NextGenerationEU, Krajowy Plan Odbudowy

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Termomodernizacja budynku przy ul. Wojska Polskiego 9
w Koninie

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest: Termomodernizacja budynku przy ul. Wojska Polskiego 9 w Koninie.
Zadanie realizowane jest w ramach projektu: Program TERMO finansowanego ze środków Unii Europejskiej, którego przedmiotem jest termomodernizacja budynku przy ul. Wojska Polskiego 9 w Koninie.
Zakres robót obejmuje:
1. ocieplenie ścian zewnętrznych.
2. ocieplenie stropu,
3. wymiana okien i drzwi zewnętrznych,
4. modernizacja systemu przygotowania c.w.u. oraz c.o.
5. remont dachu,
6. remont ścian fundamentowych oraz murów w okolicy powierzchni gruntu,
7. remont klatki schodowej,
8. remont odprowadzenia wód opadowych,
9. remont inst. wod-kan.
10. remont inst. Wentylacyjnej.

Szczegółowy zakres robot budowlanych określa przedmiar robót i dokumentacja projektowa stanowiące załączniki nr 5 i nr 6 do SWZ.

3.9.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-24

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2026-07-31

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): RAM-BUD Rafał Oliwecki

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6653015458

4.3.4.) Miejscowość: Nowy Krzymów

4.3.6.) Województwo: wielkopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 1022910,43 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00253282/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-10

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 2

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

dodatkowe prace , które wynikły w trakcie realizacji zadania

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Dodatkowe roboty budowlane w zakresie:
- roboty rozbiórkowe w 4 łazienkach;
- prace rozbiórkowe ziemne wewnątrz budynku

5.4.6.) Wartość zmiany: 25185,90

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak

5.4.2.) Numer zmiany: 2

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Brak możliwości prawidłowo wykonanego zadania w pierwotnym terminie

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Termin wykonania zamówienia do 10.08.2026 r.

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1048096,33 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane