Remont pokrycia dachowego oraz obróbek blacharskich w budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 przy ul. Brygadzistów 18, 01-384 Warszawa

MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA Dzielnica Bemowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00410005
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00410005/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-27 11:48
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a34d7062-d437-498b-b089-07811a584fdd
Identyfikator
5252248481
Ostatnia aktualizacja
2026-08-27

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty rozbiórkoweRoboty murarskieKładzenie rynienWykonywanie pokryć dachowych i malowanie dachów

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00410005 z dnia 2026-08-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pokrycia dachowego oraz obróbek blacharskich w budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 przy ul. Brygadzistów 18, 01-384 Warszawa

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA Dzielnica Bemowo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Powstańców Śląskich 70

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 01-381

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bemowo.wzp@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bemowo.um.warszawa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.um.warszawa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont pokrycia dachowego oraz obróbek blacharskich w budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 przy ul. Brygadzistów 18, 01-384 Warszawa

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a34d7062-d437-498b-b089-07811a584fdd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410005

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00015093/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.28 Remont pokrycia dachowego budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 przy ul. Brygadzistów 18 w Warszawie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00365861

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: UD-I-WZP.271.32.2026.MSU

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 650344,99 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: „Remont pokrycia dachowego oraz obróbek blacharskich w budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 przy ul. Brygadzistów 18, 01-384 Warszawa”.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia znajdują się w Opisie przedmiotu zamówienia, w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załączniki do niniejszej SWZ oraz w dokumentacji technicznej (STWiORB, przedmiar robót, dokumentacja projektowa).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45262522-6 - Roboty murarskie

45261320-3 - Kładzenie rynien

45261200-6 - Wykonywanie pokryć dachowych i malowanie dachów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

Cena oferty (Lider konsorcjum: Tom-Dach Sp. z o.o.,
ul. Brata Zeno 27, 07-430 Myszyniec, Członek konsorcjum: Tom-Dach Śliwowski Tomasz,
ul. Brata Zeno 27, 07-430 Myszyniec – 1 570 000,00 zł brutto), przekracza kwotę przeznaczoną na sfinansowanie zamówienia o 770 075,66 zł brutto, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny oferty z najniższą ceną.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1570000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1670000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane