Dostawa odczynników i materiałów laboratoryjnych na rzecz Instytutu Agrofizyki im. Bohdana Dobrzańskiego Polskiej Akademii Nauk w Lublinie – 6 części
INSTYTUT AGROFIZYKI IM.BOHDANA DOBRZAŃSKIEGO POLSKIEJ AKADEMII NAUK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00409990
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00409990/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-27 11:45
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a940e5ef-942b-4b68-a820-64c05be6cb39
- Identyfikator
- 9461824287
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409990 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa odczynników i materiałów laboratoryjnych na rzecz Instytutu Agrofizyki im. Bohdana Dobrzańskiego Polskiej Akademii Nauk w Lublinie – 6 części
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: INSTYTUT AGROFIZYKI IM.BOHDANA DOBRZAŃSKIEGO POLSKIEJ AKADEMII NAUK
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 9461824287
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Doświadczalna 4
1.4.2.) Miejscowość: Lublin
1.4.3.) Kod pocztowy: 20-290
1.4.4.) Województwo: lubelskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.4.7.) Numer telefonu: +48817445061
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ipan.lublin.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.ipan.lublin.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Polska Akademia Nauk i tworzone przez nią jednostki organizacyjne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a940e5ef-942b-4b68-a820-64c05be6cb39
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409990
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00301966
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
"Innovative practices, tools and products to boost soil fertility and peat substitution in horticultural crops" w ramach Programu Horyzont Europa; "Uprawy współrzędne roślin bobowatych i zbóż na rzecz zrównoważonego rolnictwa w Europie (Legume-cereal intercropping for sustainable agriculture across Europe)" w ramach Programu Horyzont Europa
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa odczynników i materiałów laboratoryjnych na rzecz Instytutu Agrofizyki im. Bohdana Dobrzańskiego Polskiej Akademii Nauk w Lublinie – 6 części
Umowa dla części nr 6
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów laboratoryjnych według katalogu GENOPLAST. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1.6 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 19520000-7 - Produkty z tworzyw sztucznych
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
33793000-5 - Laboratoryjne wyroby szklane
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-21
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
30 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): GenoPlast Biotech S.A.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 389883133
4.3.4.) Miejscowość: Rokocin
4.3.6.) Województwo: pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1323,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00399444/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-28
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1323,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Źródła finansowania:Projekt pt. „Metabolizm jednokomórkowych glonów w obecności bakteryjnych egzopolimerów i ich potencjał biodegradacyjny/bioakumulacyjny nowopojawiających się zanieczyszczeń środowiska” nr 2023/51/B/NZ9/02479, finansowany przez Narodowe Centrum Nauki w ramach konkursu OPUS-26
Projekt pt. „Innovative practices, tools and products to boost soil fertility and peat substitution in horticultural crops” (Akronim: SPIN-FERT) (nr umowy: Project 101157265 — SPIN-FERT) realizowany w ramach Programu Horyzont Europa
Projekt pt. "Ocena przydatności hydrożelu na bazie ligniny do ochrony gleb polskich przed zmianami klimatycznymi i zanieczyszczeniem, ProtectSoil, BNI/PST/2023/1/00108/U/00001, Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej"
Projekt pt. „Uprawy współrzędne roślin bobowatych i zbóż na rzecz zrównoważonego rolnictwa w Europie (Legume-cereal intercropping for sustainable agriculture across Europe)” (Akronim: LEGUMINOSE) (nr umowy: Project 101082289 - LEGUMINOSE) realizowany w ramach Programu Horyzont Europa
Projekt pt. „Mechanizmy warunkujące przydatność wybranych gatunków grzybów entomopatogennych w biokontroli - podejście multiomiczne” (akronim: EntomoFung-Omics), (nr projektu badawczego 2024/53/B/NZ9/01058) realizowany w ramach konkursu OPUS-27 finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki
Projekt pt. „Procesy sukcesji ekologicznej konsorcjów grzybów i bakterii biorących udział w rozkładzie drewna w lesie naturalnym” (akronim: SUKCESJA), (nr projektu badawczego 2025/57/B/NZ8/00811) realizowany w ramach konkursu OPUS-29 finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki
Projekt pt. „Interakcje mikrolistków i mikrobiomów jako funkcjonalne regulatory ich jakości, odporności i trwałości – studium przypadku dla wybranych ziół (kolendra, bazylia) i warzyw (rzodkiewka, burak) w odpowiedzi na zmiany klimatu” (Akronim MICROGREENS) (nr projektu badawczego 2022/45/B/NZ9/04254) realizowany w ramach konkursu OPUS-23 finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki
Projekt pt. „Holobiont roślinny i mikrobiom glebowy szansą dla zrównoważonej produkcji i zdrowia agroekosystemów” (Akronim HoloBIOme) finansowany ze środków budżetu państwa w ramach programu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Nauka dla Społeczeństwa II” nr projektu NdS-II/SP/0263/2024/01”
Projekt pt. „Rola zdrowia gleby (soil health) w funkcjonowaniu geo(agro)ekosystemów - integracja badań naukowych i promocji wiedzy z uwzględnieniem zmian klimatu” (nr umowy: NdRS/SP/0112/2025/01) realizowany w ramach programu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą Nauka dla Rozwoju Społeczeństwa
| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |