"Dostawa artykułów promocyjnych na potrzeby realizacji dwóch operacji oraz na potrzeby konferencji XI Wiedzy i Innowacji w Rolnictwie w ramach KSOW +" - zamówienie podzielone na 2 części.
Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00410002
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00410002/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-27 11:47
- Lokalizacja
- Brwinów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-adb07661-8bb9-4334-91f8-0cc29ecbb78a
- Identyfikator
- 5342277210
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00410002 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
"Dostawa artykułów promocyjnych na potrzeby realizacji dwóch operacji oraz na potrzeby konferencji XI Wiedzy i Innowacji w Rolnictwie w ramach KSOW +" - zamówienie podzielone na 2 części.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
1.2.) Oddział zamawiającego: Centrala w Brwinowie, Oddział w Krakowie, Oddział w Poznaniu, Oddział w Radomiu,Oddział w Warszawie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015900539
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Pszczelińska 99
1.4.2.) Miejscowość: Brwinów
1.4.3.) Kod pocztowy: 05-840
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.4.7.) Numer telefonu: 0
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: k.maraszkiewicz@cdr.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://cdr.gov.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Państwowa jednostka organizacyjna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-adb07661-8bb9-4334-91f8-0cc29ecbb78a
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410002
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00288742
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
"Dostawa artykułów promocyjnych na potrzeby realizacji dwóch operacji oraz na potrzeby konferencji XI Wiedzy i Innowacji w Rolnictwie w ramach KSOW +" - zamówienie podzielone na 2 części.
Umowa dla części nr 2
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Część 2: Zakup materiałów promocyjnych dla uczestników konkursu "Test wiedzy o rolnictwie ekologicznym".
Przedmiotem zamówienia jest teczka konferencyjna na dokumenty ze znakowaniem z power bankiem 5000 mAh. W zestawie z notatnikiem min. 20 kartkowym, uchwytem na telefon/tablet i kabel USB -170 szt. Szczegółowy opis przedmiotu dla części zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ i projektowane postanowienia umowy załącznik nr 2 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 22462000-6 - Materiały reklamowe
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
39294100-0 - Artykuły informacyjne i promocyjne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-16
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
30 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Podarowane.pl Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: PL 9442299791
4.3.3.) Ulica: ul. Kasztanowa 26
4.3.4.) Miejscowość: Rzeszotary
4.3.5.) Kod pocztowy: 32-040
4.3.6.) Województwo: podkarpackie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 17744,23 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00409810/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-10
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 17744,23 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |